• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bitexen, Bitexen nedir, Bitexen güvenilir mi, Bitexen neye yarar?

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Bitexen, Bitexen nedir, Bitexen neye yarar?

1639219357566.png

BİTEXEN NEDİR?

Bitexen, İTÜ ARI Teknokent teknoloji geliştirme bölgesinde faaliyet gösteren Bitexen Teknoloji A.Ş tarafından geliştirilmiş, bir online dijital varlık alım satım platformudur.

Mevcut yerel ve global dijital varlık alım satım platformları analiz edilerek, yenilikçi bir bakış açısıyla, dijital varlık yatırımcısının temel ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek global bir platform oluşturma amacı ile kurulan Bitexen, İstanbul Ticaret Odası'na kayıtlı'dır.

BİTEXEN YORUMLARI

İşte sosyal medyada yer alan Bitexen yorumlar:

"Türk Kripto Para Borsası olan #Bitexen kendi coini olan #exen pay 1 saat içinde %775 yükselerek 1394 Tl oldu. Sistemlerde hata mı olduğu yoksa hacker saldırısı mı olduğu halen anlaşılabilmiş değil. An itibariyle Twitter Türkiye gündeminde ilk iki sırada"

"Kripto para olayını herkes çözüp zengin olmuş da bir ben anlayamamışım gibi hissediyorum. #Bitexen"

"#exencoin yüzümüzü güldürdü #bitexen çok güvenilir bir uygulama. Bundan sonra bütün işlemlerimi burdan yapacağım"

bitexen çok güvenilir gerçekten işlemlerimi rahatlıkla yapıyorum. Çok memnunum"​

"Çok yüksek komisyon oranları yüzünden Kurtulmaya çalıştığım market #bitexen"

"#bitexen'de çok az Coin var biraz coinleri çoğalmalı"

"#bitexen Vibe coin sıralamadan çıkarılma kararı alınmış cüzdanımdan da çıkarılmış. Hanı mayıs 10 da herkesin parası verilecekti ?"

"#Bitexen, #EXEN Coin için iki yılı aşkın süredir yürüttüğü imha işlemlerine bir yenisini ekledi. Ethereum blockchaininde yer alan bilgilere göre Bitexen, bu ay 149.710,40 adet EXEN Coin yaktı. Bitexen, Ocak 2019’dan bu yana toplamda 1.422.748,33 tane EXEN Coin yaktı."

"Sakın sakın sakın. Kesinlikle dikkatli olun. Benim 100 dolarım heba oldu. #bitexen"

ALINTIDIR.​

Ekli dosyalar

• 1639219180154.png
    1639219180154.png
    344.7 KB · Görüntüleme: 2