Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Konusu

Satürn

Emektar Yönetici
 • Üyelik Tarihi
  9 Şub 2015
 • Mesajlar
  41,214
 • MFC Puanı
  12,924
 • MFC Seviyesi

Bu Şehir Arkandan Gelecek Konusu


Yeni dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek sezon boyunca ATV ekranlarında yayınlanacak. Gürkan Uygun ile Kerem Bursin dizide baba oğlu canlandıracak. Senaryosu tamamlanan dizide Kerem Bürsin’in partneri ise güzel oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu olacak.

Konusu;

Dizide 24 yaşında olan Kerem Bursin, beş dil bilen ve gemicilik eğitimi almış, profesyonel olarak dövüşen Şili Vatandaşı Ali Smith’i canlandıracak. Ali, kendisini büyüten, annesi yerine koyduğu geminin aşçısı Rauf’un isteği üzerine para karşılığı dövüşmeye başlamıştır. Ali ayrıca çalıştığı yük gemisindeki malları zamanında İstanbul’a getirebilmek adına çalışmaktadır. Gemide ki yüklerin sahibi ise ünlü holding sahibi Metin Mirkelamoğlu’dur.

Annesi Emine, Ali daha 4 yaşındayken babası zannettiği Metin Bey tarafından kurşunlanarak öldürülmüştür. Annesi oğlunu bir kayığa sakladığı için oğlu kurtulmuştur. Ali, annesi öldürülürken görmüş ve o anı hafızasından bir türlü silememiştir. Annesinden geriye kalan fotoğrafa bakarak aradan tam 20 yıl geçse de 20 yıl sonra annesinin öldüğü şehre geri dönmektedir. Fakat Mirkelamoğlu Holding’e yükü teslim edecekleri sürede gemiden hiç ayrılmak istemez. Küskün olduğu şehre annesinin öldüğü limana gideceğini düşünerek adım atmak istemez. Ali’yle planları olan geminin aşçısı Rauf onu yıllardır büyütmüş ve korumuştur. Korktuğu başına gelen Ali tamda İstanbul’un göbeğine düşer ve gelişen olaylarda ilk önce hayatının kadını ile tanışır.

Daha sonra haberi dahi olmadan olimpiyat şampiyonu olan gerçek babası Şahin’le tanışır. Ali annesinin ölümünde azmettirici olan Metin Mirkelamoğlu’nun da tam yakınındadır. Yükün sahibi Metin Mirkelamoğlu’nun kızı Derin olayların fitilini ateşleyendir. Babasının genç ortağı ile evlenme hazırlığında olan Derin bu evliliği istememektedir. Fakat davetliler, organizasyon, gelinlik her şey hazırlanmıştır. Aile zoruyla işletme okuyan Derin aslında çok iyi bir dansçı ve önemli bir dans müsabakası için hazırlanmaktadır. Babasının inadına katıldığı müsabakadan adının çıkarıldığını öğrenince soluğu limanda alacaktır. Geminin limana ulaştığı gün geldiğinde Ali’nin mürettebatı arasında yer aldığı gemiyi Metin Mirkelamoğlu karşılar.

Bu sırada Derin adını listeden çıkaranın babası olduğunu öğrenmiş ve limana gelmiştir. Babası ile sert bir kavgaya tutuşan Derin bütün haklarından vazgeçmiş ve babasına meydan okumuştur. Limandan ayrılmak üzereyken dans ayakkabılarını Ali’nin önünde düşürünce tutkulu bir aşk ortaya çıkaracaktır. Ali için dönüşü olmayacak bir hayat tamda bu sırada başlayacaktır.
 

Satürn

Emektar Yönetici
 • Üyelik Tarihi
  9 Şub 2015
 • Mesajlar
  41,214
 • MFC Puanı
  12,924
 • MFC Seviyesi

Oyuncuları;

Kerem Bursin – ( Ali )
Leyla Lydia Tuğutlu (Derin)
Gürkan Uygun (Şahin Vargı)
Osman Alkaş (Rauf)
Nilperi Şahinkaya (Aslı)
Ali Yörenç (Yiğit)
Burak Tamdoğan (Tekin Mirkelamoğlu)
Seda Akman (Belgin)
Berrak Kuş (Süreyya)
Defne Kayalar
 
Üst Alt