• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bulgaristan'ın Başkenti Sofya'da Yapılacak 5 Şey

cihancesur

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
0
Sofia-Bulgaria-800x400.jpg

Bulgaristan'ın güzel başkenti Sofya'ya gidecekseniz, iyi vakit geçireceğinizden hala emin değilseniz, aşağıdaki seçenekleri göz önünde bulundurun…

Featured_Image_Expat_Explore_Sofia.png

Yürüyüş Turları
Varışta şehri görmenin en iyi yollarından biri, keyifli bir yürüyüş turuna katılmaktır! Bu, kendiniz şeklinde öteki gezginlerle tanışmanıza, kent için daha iyi bir his kazanmanıza ve onu inanılmaz derecede benzersiz kılan ve yerliler tarafınca gösterilen en iyi bölgeleri ziyaret etme şansına haiz olacak.

Sofia-Bulgaria-755x491.jpg

Mimaride Marvel
Sofya hakkında ilk fark edeceğiniz şeylerden biri de, şehrin birçok caddesi süresince çok büyük, eski ve çarpıcı mimari yapılara haiz olması. Kaçırmak istemeyeceğiniz bazı mühim bölgeler içinde Katedral Saint Alexander Nevski, Aziz Nikolas Rus Kilisesi ve Boyana Kilisesi sayılabilir.

Sofia-vitosha-kempinski.jpg

Vitosha Dağı'nı keşfedin
Şehri gezme hakkına haiz olduğun vakit, kent merkezinden bir tek birkaç dakika uzaklıkta görkemli Vitosha Dağı'na kaçış ve kaçış. Tabiat ile kendinizi şımartın ve binicilik, kayak ve yürüyüş şeklinde birçok keyifli açık hava aktivitesinden birine katılın!

1200px-Sofia_-_National_Museum_of_History.jpg

Müzeleri dolaş
Bu kadar fazlaca zamanı ve kültürü olan bir yer olarak, bu şehri ve ülkesini bu denli büyük kılan şeylerden minimum birazını araştırmadan Sofya'dan ayrılmak istemeyeceksiniz. Ulusal Tarih Müzesi, Ulusal Arkeoloji Enstitüsü ve Ulusal Askeri Tarih Müzesi'ni ziyaret ettiğinizden güvenli olun.

borissova_garden_park_sofia_bulgaria_-600x200.jpg

Parkları keşfet
Tüm bu devamlı görme ve koşma ortasında, kimi zaman güzel bir bahçeden hoş bir halde dolaşmak güzeldir; ve her neyse ki, Sofya bunlardan bolca var! Denetim edilmeye kıymet üç en popüler olanı içinde Akademi Akademisi, Borisova Gradina Park ve Yuzhen Park'taki park yer ediniyor.

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440

MegaForum kuralları gereği uyarmaya gerek bile olmadan ceza verilebilir, ama biz buna rağmen ilk Reklam girişiminde uyarıyoruz, buna rağmen hem ilk mesajını düzenleyerek yeniden Reklam yapıyori hemde yeni bir konu açarak tekrar Reklam yapıyor. Siz olsanız ne yapardınız ?

Münzevi

MFC Üyesi
Konular
10
MFC Puanı
10
MegaForum kuralları gereği uyarmaya gerek bile olmadan ceza verilebilir, ama biz buna rağmen ilk Reklam girişiminde uyarıyoruz, buna rağmen hem ilk mesajını düzenleyerek yeniden Reklam yapıyori hemde yeni bir konu açarak tekrar Reklam yapıyor. Siz olsanız ne yapardınız ?

Ben de olsam muhtemelen aynı şeyi yapardım.Başta, uyarılmadan direk atıldı sandım.İnceleyince olayın farkına vardım.Üzgünüm, hakkınızı helal ediniz.. :)