• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bursapor mu? Çaykur Rizespor mu? (Anket)

Konular
295
MFC Puanı
13,190
olmaz bişey Pisadam eminim ben hiç korkmuyorum o yüzden bu sene lig te kalmayı başarırsak seneye eminim önlemini alacaktır takım.

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
Bekliycez gorucez artik takkmlar kaderlerini kendisi belirleyecek

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
olmaz bişey @Pisadam eminim ben hiç korkmuyorum o yüzden bu sene lig te kalmayı başarırsak seneye eminim önlemini alacaktır takım.

Bir önceki mesaj da '' Ligde kalmayı garantiledik biz her türlü trabzonu yeneriz '' diyorsun şimdi '' kalmayı başarırSAK '' diyorsun. Bursa seni böyle şaşırtacak kadar korkutmuş sedefçim.

Konular
295
MFC Puanı
13,190
topraamm StigmatA ankete bursa düşer diye mi işaretledin sen ?? aferim sana topraak toprağı gurbette severmiş:f10:

Konular
295
MFC Puanı
13,190
bazıları bursa düşsün diye nerdeyse mevlüt okutacak VesseLam ne kadar çok çekemeyenimiz varmış:f4:

Konular
295
MFC Puanı
13,190
Bir önceki mesaj da '' Ligde kalmayı garantiledik biz her türlü trabzonu yeneriz '' diyorsun şimdi '' kalmayı başarırSAK '' diyorsun. Bursa seni böyle şaşırtacak kadar korkutmuş sedefçim.

Trabzonspor u küçümseyemiyorum elbette kuvvetli bir takım burak çım bazı şeyleri göz ardı ederek hayal dünyasında da gezmek istemiyorum ama bak ben yürekten inanıyorum bursa nın trabzonu yeneceğine, en son böyle heycanla izldiğim maçı bursa ve fener arasındaki kupa maçıydı hatırlarsan ordada şaşırtmıştık çoğu insanı, şimdikide böyle olacak hissediyorum ben yanılmam kolay klay hislerimde:s24:

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
topraamm @StigmatA ankete bursa düşer diye mi işaretledin sen ?? aferim sana topraak toprağı gurbette severmiş:f10:

:D:D

bazıları bursa düşsün diye nerdeyse mevlüt okutacak @VesseLam ne kadar çok çekemeyenimiz varmış:f4:

O ben değilim, ben sadece kötü futbolu kabullenemiyorum. Bursa bu sene çok ama çok kötü afedersinde yönetim bu sene tam bir fiyasko. Yoksa Bursa'ya karşı bir antipatim yok sevdiğim bir şehir.
Bu futbol küme düşmeli, savunduğum fikir bu ;)

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
Yok EsiLa rize isaretledim fakat dedigim gibi bekleyip gorucez.

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Trabzon maça yatacak gibi geliyor. Rize düşer. Ama Bursanın düşmesini istiyorum. Çok havalandılar :sigara