• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bütün Forumlarda Üyeliği Olan İnsan

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Beni tarif eden konu başlığı

Şu anda üyesi olduğum forum sayısı 246 , banladığım forum sayısı 104.... Yoğun olarak kullandığım (takıldığım) 10 ...Bunun 4'ü Türk, 6 'sı yabancı.....

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
O kadar çok neden banlandın
Sivri dilli ve kavgacı olduğumdan (belki bilmezsin buraya ilk üye olduğumda da birisi ile kavga'ya tutuşmuştum.Sonra üye>>Multi-üyelik isminin üstü çizildi sonra bir başka üye ile kapıştım çünkü "herif" diye atarlanmıştı bende ....çik şeklinde cevap verince banlandık, en sonunda yönetime (@Pisadam'a) bir mesaj yazdım, gerçi geri geleceğimden en ufak bir ümidim bile yoktu, sonra ne oldu ise megaforum'daki üyeliğimin üzerindeki ban kaldırıldı.Önce basit üye idim, sonra özel üye oldum, şimdi de Moderatörüz çok şükür Allah'a...Bundan sonrasında gözümüz yoktur.Mod'luk benim için yeterlidir.

Mümkün olduğunca forum içinde tartışmalara girmemeye özen göstermekteyim.Çünkü huyumu biliyorum, kavgacıyım ondan dolayı bazı olaylara bile bile sessiz kalmam bundandır.

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Sivri dilli ve kavgacı olduğumdan (belki bilmezsin buraya ilk üye olduğumda da birisi ile kavga'ya tutuşmuştum.Sonra üye>>Multi-üyelik isminin üstü çizildi sonra bir başka üye ile kapıştım çünkü "herif" diye atarlanmıştı bende ....çik şeklinde cevap verince banlandık, en sonunda yönetime (@Pisadam'a) bir mesaj yazdım, gerçi geri geleceğimden en ufak bir ümidim bile yoktu, sonra ne oldu ise megaforum'daki üyeliğimin üzerindeki ban kaldırıldı.Önce basit üye idim, sonra özel üye oldum, şimdi de Moderatörüz çok şükür Allah'a...Bundan sonrasında gözümüz yoktur.Mod'luk benim için yeterlidir.

Mümkün olduğunca forum içinde tartışmalara girmemeye özen göstermekteyim.Çünkü huyumu biliyorum, kavgacıyım ondan dolayı bazı olaylara bile bile sessiz kalmam bundandır.
Makamlar önemsiz keyif almaya bak.. :)
Bunu bir eski moderatör olarak söylüyorum ;)

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Neden önemli rankınla falan saygı kazanacağını falan mı düşünüyorsun ki?
Çok yer de modluk yaptım ben bugüne kadar bir ekstrasını görmedim..
Cidden merak ettim..
Sen tartışma istiyorsun belli ki , biz (yani ben) bu tuzağ'a düşmeyiz.Burada düşüncelerimi sonlandırıyorum....!!! Forum'da iyi vakitler geçirme dileği ile....

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Sen tartışma istiyorsun belli ki , biz (yani ben) bu tuzağ'a düşmeyiz.Burada düşüncelerimi sonlandırıyorum....!!! Forum'da iyi vakitler geçirme dileği ile....
Yok ne alaka merak ettim sadece :D
Niye sinirlendin ki.. Kendimden bir şeyler bulduğum için yazdım..
Eskiden ben de senin gibiydim modluğu çok takardım, şimdi hiç umursamıyorum öyle şeyleri maksat eğlenmek olmalı bence :)

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Her forumu kendi içinde değerlendirmek lazım :D