• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Canavar kasıp kavuruyor / Kişilik Testi- Kokoloji

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
Ülkede bir canavar ortalığı kasıp kavuruyor, korku saçıyor ve durdurulamıyor. Üstelik size doğru geliyor. Canavar öfkeyle dolu ve onunla konuşmanın ya da ikna etmenin imkanı yok. Ama neden bu kadar öfkeli?

A)Karnı aç ve yemek bulmak için avlanıyor.
B)Kaybettiği sevgilisini arıyor.
C)Çok çirkin olduğu için çok mutsuz.
D)Tüm dünyaya öfkeli.

Yanıt:

Bu canavar, kişiliğinizin karanlık yanını temsil etmektedir.

A)Öfkeli canavar kendi iştahınıza açtığınız savaşa tepki vermektedir. Son zamanlarda bir diyetli mi güreşiyorsunuz? Karnınız boşken kafanızı çalıştırmak zordur. Ama ölçülü olmakta da fayda vardır.
B)Belki de romantik anlamda sorunlar yaşıyorsunuz şu sıralar. Ama unutmayın her aşkta inişli çıkışlı dönemler olacaktır.
C)Kendi görüntünüzden bir şekilde memnun olmayabilirsiniz. Ama bu dünyanın bizi algılama şeklini de negatif olarak etkileyebilir. Sevilmek için ilk adım aynaya baktığınızda gördüğünüzü sevmekle başlar.
D)Bu cevabı seçenler karamsarlardır. Sizin için bardağın yarısı hep boş, üstelik suyun tadı kötü. Düzeltilebilecek yanlışlar bulmak iyidir ama hep şikayet ederek dünyayı değiştiremezsiniz. Bu enerjiyi olumluya doğru kullanmak için bir yol bulmaya çalışmalısınız.

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
A)Öfkeli canavar kendi iştahınıza açtığınız savaşa tepki vermektedir. Son zamanlarda bir diyetli mi güreşiyorsunuz? Karnınız boşken kafanızı çalıştırmak zordur. Ama ölçülü olmakta da fayda vardır.

Konular
14
MFC Puanı
170

edepsize bak sen ya :D git balık tut bizden ne istmeiş bu mal :f38:

gerci ben izlerdim aslında bana ne :D bana sıra gelince ustume ketcup mayonez doker hızlı ye derdim

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180

edepsize bak sen ya :D git balık tut bizden ne istmeiş bu mal :f38:

gerci ben izlerdim aslında bana ne :D bana sıra gelince ustume ketcup mayonez doker hızlı ye derdim

Sana bir bakış aşısıı yapılması lazım :D