• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Carlos Martin: Utangaç ve sadık bir adamım

Konular
2,245
MFC Puanı
20
Türk kadınlarının gönlünü Biscolata reklamıyla fetheden Carlos Martin, Türk dizisi 'Yağmur'dan Kaçarken' dizisindeki rolünün aksine evcimen ve ilişkilerinde sadık biri olduğunu açıkladı.

'Yağmurdan Kaçarken' isimli dizide; annesi İspanyol, babası Türk; fotoğraf sanatçısı 'Carlos Yılmaz'ı oynuyor. Ev hayatını çok sevdiğini söyleyen Carlos Martin; hem özel hayatını, hem de dizideki rolünü anlattı:

AŞKA İNANIRIM
'Yağmurdan Kaçarken' isimli dizide canlandırdığım 'Carlos Yılmaz', genç bir fotoğrafçı... Aşka inanıyor ancak doğru kadını henüz bulamamış. Bulana kadar da pek çok flörtü oluyor ve evlenmekten de korkuyor. Ailesindeki herkes onu evlendirmek istiyor. Sonunda bir kadınla evleniyor ve tabuları yıkılıyor.

'UTANGAÇ VE SADIK BİR ADAMIM'
Ben özel hayatımda tabularımı yıkacak bir kişiyle karşılaşmadım henüz.
Şu ana kadar uzun süreli iki ilişkim oldu. Özel hayatımda çapkın değil, romantik, utangaç ve sadık bir adamım.
İlk kez 18 yaşımda aşık oldum. O zamanlar gerçekten çok utangaçtım ve hâlâ bazen utangaç olabiliyorum.
Eğer bir kızdan gerçekten hoşlanıyorsam; bu utangaçlığım hâlâ zaman zaman ortaya çıkıyor. Hatta bu sebepten beğendiğim bazı kişilerle iletişime geçemediğim zamanlar bile oluyor.

TÜRKİYE'DE SEVİLİYORUM
Eskiden büyüdüğüm şehrin futbol takımını tutar ve her pazar maça giderdim ama şimdi futbolla ilgilenmiyorum.
Babam yeşil gözlü bir adam, ben ise kahverengi gözlüyüm. Annemi, 18 yaşındayken kaybettim. Fiziksel olarak anneme benziyorum. İki tane kız kardeşim, bir tane de yeğenim var.
Türkiye'de çok sevildiğimi hissediyorum. İnsanlar bana karşı çok nazik. Yanıma gelerek fotoğraf çektirmek istiyorlar.