Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çarşı'ya yeni heykel

diShy

~ یơυℓℓεss ..
Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    27 Kas 2009
  • Mesajlar
    24,083
  • MFC Puanı
    339
  • MFC Seviyesi

Beşiktaş Belediyesi'nin yaptırdığı yeni Kartal heykelinin açılışı yapıldı. Taraftarlar başkan Orman'a büyük ilgi gösterdi.

Beşiktaş Belediyesi'nin yaptırdığı kartal heykelinin açılışı yapıldı. Beşiktaş çarşı içinde yapımı tamamlanan heykelin açılışını Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal gerçekleştirdi. Açılışta kısa bir konuşma yapan kulüp başkanı Orman, "Tüm Beşiktaş'a heykel hayırlı olsun" dedi.
[FONT=Arial, Tahoma, Times, serif]
[/FONT]​
[FONT=Arial, Tahoma, Times, serif]
[FONT=Arial, Tahoma, Times, serif]ALATURKA SUÇLAMASI [/FONT]
[/FONT]
Orman, bir televizyon kanalının canlı yayınına katılarak ezeli rakipleri Galatasaray'a da göndermede bulundu. "Yıldız transfer etmek alaturka" diyen Beşiktaş başkanı, "Türk oyunculara çok daha fazla şans vermeliyiz. Pahalı transferleri doğru bulmuyoruz" diye konuştu. Orman ayrıca "Demirören​
alacağını hibe etmeli" dedi.​
[FONT=Arial, Tahoma, Times, serif]
[/FONT]​
[FONT=Arial, Tahoma, Times, serif]
[FONT=Arial, Tahoma, Times, serif]ÇOK KEYİFLİYDİ[/FONT]
[/FONT]
Heykel açılışına Beşiktaş taraftarı da büyük ilgi gösterdi. Çarşı'da zaman zaman izdiham oluştu. Başkan Fikret Orman ise çok mutluydu.​


 
Üst Alt