Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

CCleaner Browser (Farklı bir web tarayıcısı)

TRWE_2012

Moderatör
Moderatör
Konum
BERTUNA
  • Üyelik Tarihi
    2 Haz 2020
  • Mesajlar
    3,423
  • MFC Puanı
    7,880
  • MFC Seviyesi

Açıklama


Özellikleri :

1.Kullanmadığınız sekmeler, bilgisayarınızın kullanılabilir belleğine bağlı olarak arka planda otomatik olarak askıya alınır. Neden? Tarayıcının kullandığı CPU ve RAM miktarını% 50'ye kadar azaltabilmekte. Bu ayarları tarayıcı ayarları sayfasındaki Performans Yöneticisi bölümünden kontrol edebilirsiniz.

2.Tarayıcınız genellikle dizüstü bilgisayar pilinizi çabuk bitirebilir. Piliniz azaldığında tarayıcı daha az CPU ve RAM kullandığından emin olmak için bazı iyileştirmeler yapıldı. Bu, pil ömrünüzü% 20'ye kadar uzatabilir, bu da o şarj kablosuna sık sık ulaşmanız gerekmeyeceği anlamına gelir. Pil ömrünü uzatmak için ayarlar, tarayıcı ayarları sayfasındaki Performans Yöneticisi bölümünden yönetilebilirsiniz.

3.Çevrimiçi izinizi gizlemek için tarayıcı parmak izinizi maskeleyin.

Web siteleri ve reklam ağları daha akıllı hale geliyor. Sizi tanımlamak için yalnızca çerezlere ve IP adresinize güvenmek yerine, sekmeleri tutmak için benzersiz tarayıcı yapılandırmanızı da kullanıyorlar. Parmak İzi Önleme, gizliliğinizi korumaya ve çevrimiçi izlemeyi sınırlamaya yardımcı olmak için tarayıcı bilgilerinizi sitelerden gizler.

4.CCleaner, bilgisayarınızı temizlemek için bir numaralı araçtır. Gizliliğinizi korur ve bilgisayarınızı daha hızlı ve daha güvenli hale getirir!

1.png

Karşılaştırma Tablosu:Düzenli tarayıcılar

CCleaner Tarayıcı
Özel Tarama moduXX
Reklamları otomatik olarak engellerX
HTTPS şifrelemesini zorlarX
Sizi izleme komut dosyalarına karşı korurX
Tarayıcınızın parmak izini maskelemeye yardımcı olurX

CCleaner Tarayıcı Pencereler PC'niz için hızlı, özel ve güvenli web tarayıcısıdır CCleaner Normal tarayıcınız gibi, ancak daha hızlı ve daha güvenli! İzleyicileri durdurur ve dijital ayak izinizi gizler, böylece kimliğiniz anonim kalır! Daha az yükleme daha hızlı tarama anlama geldiğinden rahatsız edici reklamları engeller.

Özellikler ve Önemli Noktalar

CCleaner

Adblock

Anti-Tracking

Parmak İzi

Kimlik Avı

Gizli Mod

HTTPS Şifrelemesi

Şifre Yöneticisi

Flash Engelleyici

Web kamerası koruması

Uzatma Koruması

Gizlilik Temizleyici

İndirme (Resmi Web Sayfası) :
Kod:
https://www.ccleaner.com/ccleaner/browser
 
Son düzenleme:
Üst Alt