• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Cehennem

DarkParadise.

MFC Üyesi
Konular
151
MFC Puanı
220
Vizyon tarihi 14 Ekim 2016 (2s 2dk)
Yönetmen Ron Howard
Oyuncular: Tom Hanks, Felicity Jones, Ben Foster devamı...
Tür Gerilim, Polisiye
Ülke Abd

Özet ve Detaylar
Venedik'teki bir otel odasında uyanan Robert Langdon neler olduğunu ve oraya nasıl geldiğini hatırlamamaktadır. Kendisine neler olduğunu hatırlayabilmek için ona yardım etmeye çalışan doktor Sienna Brooks'la birleşirler. Langdon ve Brooks cevapları aramak için Avrupa'yı dolaşmak zorunda kalırlar. Bu kez de İtalyan ozan ve politikacı Dante'nin İlahi Komedya kitabıyla bağlantılar bulmaya başlar. Zamanla ortaya çıkan ipuçları bir felaketi işaret etmektedir. Çok zengin bir işadamı kısa bir süre içinde dünyaya veba salgınını yayacaktır. Dünyanın başına gelebilecek bu felaketi engellemenin tek yolu Landgdon'ın neler olduğunu hatırlamasıdır...
Dan Brown'ın aynı adlı romanından uyarlanan filmin başrolünde Tom Hanks yer alıyor. Daha önce Brown'un Da Vinci Şifresi, Melekler ve Şeytanlar kitaplarının da uyarlamalarında ana karakter*Robert Langdon'ı canlandıran oyuncuya başrolde Felicity Jones eşlik ediyor. Filmin yönetmenliği*Ron Howard üstleniyor. Uyarlamanın senaryosu ise*David Koepp'e ait.
Orijinal adı Inferno
Dağıtımcı Warner Bros Turkey
Yapım yılı 2016
Metraj uzun metrajlı film
İlginç Detaylar 6 başlık
Bütçe -
Dil İngilizce
Görüntü formatı -
Renk Renkli
Ses formatı -
Yapım formatı -
Viza numarası -

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Cehennem? Cehennem filmi? Cehennem fimi konusu ne? Cehennem filmi oyuncuları kim?

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Tavsiye etmiyorum hiç beğenmedim :)

Bilgi - İnanç - Eylem