• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çekil Şurdan Salak

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
Frida Kahlo görünce aklıma Nixie geliyo nedense.Entelektüellik kokuyo kendisi.Dilek abla sandım bi an ama değil sanırım.
dilek abla somun ekmeği fırındayken ucundan kesip sokakta yiyen bi tip.
Kendisini tanımıyorum.İnşallah da tanımam :d

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Kokusu çıkar yakında Min

Konular
18
MFC Puanı
30
Dilek kim ?
Geldiğimden beri bir baskasi olduğumu iddaa edenler bilmem kaçıncı üyelik ile geldiğimi söyleyenler çok ayıp ediyorsunuz. Ruh hastası değilim arkadaşlar.
Böyle bir foruma ilk kez üye oluyorum. Adıma konu açan kişiye de teşekkür mu etsem bilemedim. Çıkar kokusu yakında :))

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
Dilek kim ?
Geldiğimden beri bir baskasi olduğumu iddaa edenler bilmem kaçıncı üyelik ile geldiğimi söyleyenler çok ayıp ediyorsunuz. Ruh hastası değilim arkadaşlar.
Böyle bir foruma ilk kez üye oluyorum. Adıma konu açan kişiye de teşekkür mu etsem bilemedim. Çıkar kokusu yakında :))

Dilek abla bana Min nickini bulan sevdiğim biriydi.Evet bunlar benim de fakir olduğumu hep iddia ediyorlar.Yapacak bişey yok :)

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Bu hanımefendiyi ilk defa gördüm ve bu konuya bir kaç gün içinde tekrar yazmak için giricem.

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Tarih öğretmeni :sigara Benim meslektaşım :sigara

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670