Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Cermen Tanrı ve Kahramanlarının Efsaneleri (İstek ve Tanıtım)

SonSuzLuq

♥ BύчύŁύ Sэvđάм ♥
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    30 Tem 2013
  • Mesajlar
    369
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi


Reiner Tetzner'in yazdığı, İlya yayınlarından çıkan iki ciltlik bu kitap Kuzey ve Orta Avrupa'nın tanrı ve kahramanlarıyla ilgili tarih öncesi hikayelere yer veriyor.

Bu kitapta Reiner Tetzner, eski İskandinav ve Ortaçağ kaynaklarına dayanarak, Odin, Thor ve Freyja, Siegfried ve Kriemhild, Gunter ve Brünhild, Hagen, Dietrich, Hildebrand ve Wieland hakkındaki efsaneleri yeniden ele alıyor.

Bu kitabın tanıtım kısmıydı. Şimdi gelelim istek kısmına. Daha doğrusu bir rica. Sevgili arkadaşlar, bu kitapları internette araştırdım ancak satın alacak bir yer bulamadım. Her yerde tükenmiş. İlya Yayınevi'ni biraz evvel aradım. Basımının durdurulduğunu söylediler. Yani bu kitaplar Türkiye'nin herhangi bir kitapçısında vs. olabilir. Sizden ricam bu kitaplara herhangi bir yerde denk gelirseniz bana haber vermeniz. Hatta öyle ki, size gerekli ücreti havale edip benim için satın almanız. Böyle çetrefilli bir yol seçiyorum ancak bu kitapları cidden çok istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim ve iyi günler hepinize
 
Üst Alt