Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ciciş Kardeşler Şarkıcı Oldu

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • MFC Puanı
    84
  • MFC Seviyesi

<font color="DarkSlateBlu
Cicişler olarak bilinen Esra ve Ceyda Ersoy 'Dekolte' adlı yeni bir single çıkardı. İkili şarkıya ateşli bir klip çekerek klipten ilk görüntüleri Instagram hesaplarından paylaştı

YouTube Video

Cicişler olarak tanınan ve şov
dünyasında adından sıkça söz ettiren Esra-Ceyda Ersoy kardeşler 'Dekolte' adlı single çıkardı.

"KLİBİN TAMAMI YAKINDA"
Cicişler, klipten kısa bir görüntü paylaşıp altına "Klibin tamamı çok yakında" diyerek takipçilerine müjdeyi verdi.

Autocrat

"Korkaklıkta AR İlerlermekte ŞEREF Var"
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    5
  • MFC Seviyesi

Ciciş kardeşler Esra ve Ceyda kardeşler şarkı söylediler, yetmedi single çıkardılar. "Dekolte" isimli şarkılarına bir de ateşli klip çeken kardeşler resmen ünlü şarkıcılara meydan okudu.
Sosyal medyadan klibin bir kısmını paylaşan kardeşler tamamının yakında yayınlayacaklarını açıkladı.

dekolte tam ... iyi isim olmus bunlar harbi salakmı numaramı bilmiyorum ama ne diyelim allah yaratmıs gunah.

Min

Yasaklandı!
Yasaklandı!
  • MFC Puanı
    771
  • MFC Seviyesi

sanki allah kendisi yaratmamış da taşerona vermiş alın siz yaratın demiş de böyle bişey çıkmış ortaya.(allahım günah yazma yada konu sahibine yaz lütfen:d )

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • MFC Puanı
    84
  • MFC Seviyesi

sanki allah kendisi yaratmamış da taşerona vermiş alın siz yaratın demiş de böyle bişey çıkmış ortaya.(allahım günah yazma yada konu sahibine yaz lütfen:d )
Neden bana yazsın ilk taşı bana atın hemen
Ben olmasam bu klipten haberiniz olur muydu acaba
Bence bu klibin haberini yapanlara yazılsın

Share

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi

İki gün sonra bir de bunlara sanatçı derler.
Bu ülkede abazalar var oldukça bunlar gibiler piyasada kalmaya devam eder.
Sırf klip için şarkıyı dinleyip para kazandırırlar bunlara.

Üst Alt