• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çift monitör yaptım photoshop cs6 çalışmıyor!

GrkmGuney

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Konuyu neriye açıcağımı bilemedim buraya açıyım dedim.

Özet: Çift monitör yaptım photshop çalışmıyor.

2 Gün önce bilgisayarıma 1 tane daha monitör takıp çift monitör yapmıştım o günden beri photoshop cs6 çalışmayı durduruyor acaba problem 2.monitördenmi kaynaklanıyor diye düşündüm 2.monitörü devre dışı bıraktım sorunsuz bir şekilde çalıştı ama geri aktif edince böyle bir hatayla karşılaşıyorum internette biraz araştırdım tercihler > performans > "Grafik İşlemcisini Kullan" seçeneğindeki tiki kaldır düzelir demişler fakat o kısım devre dışı altındada "Photoshop, ekran sürücünüzde bir hata algıladı. Sürücüyü güncelleştirin veya yeniden yükleyin ve yeniden denemek için Grafik İşlemcisini Kullan'ı işaretleyin." gibi bir hata var grafik işlemcisininde son sürümü bilgisayarımda mevcut lütfen yardımcı olun.

9QW8z8.png

qbQ10q.png

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    19.9 KB · Görüntüleme: 107
Konular
0
MFC Puanı
390
Kısayıla sağ tık ordan grafik işlemcisi seçimi yapmayı denedin mi.