• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çiftçiler vergi dairesini bastı

Üyelik Tarihi
7 Eki 2012
Konular
154
Mesajlar
168
MFC Puanı
40
antalya-daire.jpgAntalya'da, belirlenen rayiç bedelleri yüksek buldukları için defterdarlık önünde toplanan 2B hak sahipleri, vergi dairesine zorla girmeye çalıştı. Kapıları kırmaya çalışan kalabalığa polis müdahale etti.

HÜKÜMETİN belirlediği rayiç bedelleri yüksek olduğu gerekçesiyle eylem yapan 2B hak sahipleri, Antalya Defterdarlığı önünde olay çıkardı.

Saat 09.30 sıralarında basın açıklaması yapmak üzere toplanan yaklaşık 300 kişi, Antalya Vergi Dairesi’nin bulunduğu binaya girmek istedi. Görevlilerin içeri girmelerine izin vermediği eylemciler, kapıları kırmak için zorladı. Bina içinde ve dışında geniş güvenlik önlemi alan polis, eylemcileri binadan uzaklaştırdı.

Olayın polise bildirilmesi üzerine polis bina içine giren bir grubu dışarıya çıkararak, çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı.

Bina dışında oturma eylemi yapan vatandaşlar arasında birkadın fenalık geçirdi. Vatandaşlar, eylemi yetkililer ile görüşünceye kadar sürdüreceklerini ifade etti.

2B hak sahipleri, Defterdarlık binası önünde oturarak eylemlerini sürdürüyor.

 
Üst