• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ÇİKOLATALI GOFRET FiNAL

Fenamen

MFC Üyesi
Konular
55
MFC Puanı
3,410
Evet arkadaşlar final ile karşınızdayız yazmaya baslamadan önce benim icinde bu yazıdan sonra forumda bulunmayacam.. sizinle paylaşımda bulunmak güzeldi. ama anladım ki forum bana göre degil..
artık sadece radyoda olacam.. en azından orda yanlış anlayan kimse yok.. eglenmeye geldigiim yerde canımın sıkılmasından başka bişe yaşamadım.. yinede kırgın degilim hepinize teşekkür ederim aranızda beni kabul ettiginiz için.. ve kendinize iyi bakın ...

"GELMEZ OLAYDIM"

hatun: bilmem ki ne desem ,işe geç kalıyorum hadi hoşcakal
(hoşcakal mı. işin batsın be, sevene bu yapılır mı? insan bi cevap verir, olumlu yada olumsuz hadi ben neyse sana saygımdan ,sevgimden sayıp sövemedim. peki bu yazıyı okuyanlar onlara da engel olamam ya cevap vermediğin için . velhasıl arkasından baka kaldım.büroya geçtim ,zaman geçmek bilmiyor akşam oldu olumlu yada olumsuz bi msj bekliyorum, yok yok yok. hatunun benim için içinden geçenleri bilmiyorum içim içimi yiyor.dayanamadım msj attım artık)
ben: slm ne yapıyorsun
hatun: as, radyo dinliyorum 99.9 aç sana
(bune böyle, hatundaki keyfe bak, ben neleri düşünürken hatun neler yapıyor. velhasıl radyoyu açtım dinliyorum)
ben: radyomu dinliycez bi cevap verseydin bugünkü soruma iyiydi
hatun: bi sus sus susta dinle çabuk 90.5 gel benden sana gelsin
(açtım çalan parça göksel senin gök yüzünde benim yerim yoktu...bende ceceliden hiçbir şeye değişmem senle geçen günlerimi en son anımda bile tutmalıyım ellerini... allahım hatunun cevap verme şekline bak artık mesajlarda yazışmıyor o anki vereceğimiz duygu ve düşünceleri radyodan parçalarla gönderiyorduk şu frenkansı aç, şunu aç ,bunu aç diye ilerliyordu ve parçalar neşelendi bende neşelendim.)
hatun: yarın tüm gün çalışacağım :((
ben: çıkışta alayım :))
hatun: o yorgunlukta nereye geleyim hem geç çıkıyorum
ben: bende eve bırakırım o zaman
hatun: sen bilirsin gelmek istiyorsan
ben: akşam çıkışta görüşürüz hayırlı geceler
(gelmem mi be 2 dk bile olsa neler vermem :)) akşam oldu hatunun çıkmasını bekliyorum ve çıktı beni görmedi arkasından gidiyorum)
hatun: çıktım
ben:nerdesin
hatun: eve doğru yürüyorum sen nerdesin
( mesaja cevap atmamı beklerken arkasından bağırdım bekle de beraber yürüyelim o zaman :)) hatun şaşırdı arkasını döndü delisin sen diyor gülerek.muhabbet ederek evine doğru yürüyoruz,sinirlendiriyorum, güldürüyorum derken mahalleye geldik, gelmez olaydım o gün onunla ,herşey güzel ve yolunda gidiyorya, illa bi aksilik olacak ama ben bu kadar büyük bi aksilik yada olay beklemiyordum. yer yarılsaydıda yerin dibine girseydim keşke,öylece kala kaldım karşımdakiler, yengem,amcam ve beşik kertmem.amcamın kızıyla beşikkertmesiyiz, amcam ve yengem bana o kadar düşkünler ki ne yapacağımı ne edeceğimi şaşırdım, hepsiyle tek tek göz göze geldim,kızardım bozardım kafamı önüme eğdim. amcamlar yine büyüklüğünü gösterip,görmemezlikten gelip yollarına devam ettiler.
hatun: ne oldu neden durdun öyle
ben: yok birşey ben burdan dönsem olur mu
hatun: geldik zaten tesekkür ederim
ben: rica ederim görüşmek üzere
(yolda dalgın dalgın gidiyorum, amcamın kızıyla ileriye dönük birşey olmayacağını aslında herkes biliyordu.yıllar önce beşikkertmesini bozmuştuk ama beni utandıran onlara o şekilde görünmemdi, başka bir akrabam görse kafaya takmam anlayın durumu artık neyse eve geçtim yatağıma yattım ve msj geldi)
hatun: çabukk 90.5 aç :))
ben: ooo sevdiklerimden
hatun: birşeyide sevme
ben: ne yapayım hayat sevince güzel :))
(hatun herşeyi unutturdu eski neşem yerine geldi)
hatun: aman sen sevme böyle güzel. geç oldu uyuyorum ben
ben: Allah rahatlık versin
(sabah hatun geç kalktığından dolayı işe kahvaltı yapmadan gitmişti,üniversite zamanından çok sık yaptığım, ekmek arası sandviç malzemesi almak için markete girdim, malzemeleri aldım ve hazırlamak için büroya geçtim, elimden geldiği kadarıyla birşeyler hazırlamaya çalıştım, hazırladım ve BİMin yolunu tuttum.içeri girdim hatun yok,çalışanlardan birine söyledim, arka tarafta olduğunu söyledi ve çağırmaya gitti. hatun geldi ve benim olduğumu görünce)
hatun: neden buraya geldin
ben: kahvaltı yapmadım demiştin ya ,gönlüm el vermedi aç kalmana, ekmek arası birşeyler getirdim
(hatun dondu kaldı ne diyeceğini şaşırdı)
hatun: inanamıyorum sana
ben: afiyet olsun fazla meşgul etmeyeyim mesai saatindesin ,görüşmek üzere
(çıktım ve büroya geçtim, artık akşam olmasını bekliyorum hatundan hoşlandığımı belli etmek için, elimden geldiği kadarını yaptığıma inanıyorum,belki de yapmadım arkadaşlar sizler dışardan bakan biri olarak daha iyi yorumlaya bilirsiniz ve artık zamanın geldiğini düşünerekten hatuna açılmak istedim, hatunu evine bıraktım ve ardından mesajı yapıştırdım)
ben: artık birşeylerin adını koysak, bi anlamı olsa aramızda ki bağın ne dersin?
hatun: ne mi derim.....

"NE SEN BENDE NE BEN SENDE YOKUZ"
ben: artık birşeylerin adını koysak, bi anlamı olsa aramızda ki bağın ne dersin?
hatun: ne mi derim ben sevmeyi bilmem, inancım yoktur,üzerim seni, tanıyorum kendimi, çünkü asi biriyim, ben bunları kaldırmana izin vermem, yıpratmam seni ve kendime seninle ilgili bir söz verdim, sana yaklaşmak yok ne sen bende ne ben sende yokuz
(evet nesen bende ne ben sende yokuz herşey çok açıklayıcıydı,bu mesaj üzerine geri çekildim, belki onca şey yaptım ama bu mesajda kendimi tuttum cevap dahi atmadım, şimdi ne mi yapıyorum arkadaşlar,yaşayacağım aşka ait hatunumu, halen arıyorum :)))
evet arkadaşlar,çikolatalı gofret olarak sizlerle beraber yaklaşık 4 günü bitirmiş bulunmaktayım.yazmış olduğum aşk hayatını sizin yorumlarınızla beraber tekrar yaşadım,yorumlarınızdaki doğallık beni o kadar mutlu ettiki, sizler nasıl okuduğunuzda merakla diğer bölümü beklediyseniz bende sizlerin yorumunu aynı heycanla bekledim.gelin görünki insanoğlu hep farkındalık ister;" evliler boşanmak istiyor,bekarlar evlenmek.işsizler çalışmak istiyor,işçiler çalışmaktan bıkkın.fakirler zengin olmak istiyor,zengin paranın esiri.ünlüler saklanıyor,ahali ün peşinde.siyahlar beyaz olmak istiyor,beyazlar bronzlaşmak." sahip olduğunun farkında ol ve olduğun her hali kabullen işte o zaman gerçek mutluluğu yakalarsın. yeni yazılarda tekrardan görüşmek üzere demek isterdim ama imkansız artık yazmayacam kendinize çok iyi bakın mutluluğu biran olsun bırakmayın, hoş kalın hoşcakalın

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Emeğine, yüreğine, kalemine sağlık kardeşim.. Seni burada görmeyi isterim .. Ne olursa olsun..

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400

hatun: ne mi derim ben sevmeyi bilmem, inancım yoktur,üzerim seni, tanıyorum kendimi, çünkü asi biriyim.

Kendimi gördüm bu satırlarda.
Yüreğine kalemine sağlık.
Kararın değişir umarım.

Konular
32
MFC Puanı
27,870
O kadar mücadelenin sonunda ben olsam pes etmezdim : )
Yaşadığın kırgınlıkla, planladığın zamandan daha erken bitirdiğin kanaatindeyim.
İnsanların birlikte, toplum olarak yaşadığı yerlerde her türlü durumlar yaşanabilir.Yanlış anlamalarda buna dahildir.Zaman zaman hepimiz bu tarz durumlarla karşılaşabiliriz. Ancak her zaman insanlara doğrusunu anlatarak yolumuza devam etmeliyiz düşüncesindeyim.
Olmamakta çoğu zaman bir çözüm olmuştur. Ben her zaman '' Sen doğru dur eğri kendini gösterir'' düşüncesindeyim.
Teşekkürler hikaye için Fenamen

Fenamen

MFC Üyesi
Konular
55
MFC Puanı
3,410
O kadar mücadelenin sonunda ben olsam pes etmezdim : )
Yaşadığın kırgınlıkla, planladığın zamandan daha erken bitirdiğin kanaatindeyim.
İnsanların birlikte, toplum olarak yaşadığı yerlerde her türlü durumlar yaşanabilir.Yanlış anlamalarda buna dahildir.Zaman zaman hepimiz bu tarz durumlarla karşılaşabiliriz. Ancak her zaman insanlara doğrusunu anlatarak yolumuza devam etmeliyiz düşüncesindeyim.
Olmamakta çoğu zaman bir çözüm olmuştur. Ben her zaman '' Sen doğru dur eğri kendini gösterir'' düşüncesindeyim.
Teşekkürler hikaye için Fenamen

Eyvallah gercekten güzel bir şekilde acıklama yapmışsın.dogrudur.. söylediklerinin hepsi.. .. Hepinizden özür diLiyorum vaktinizi aldım.. Yine mirc üzerinden konusuruz hepiniz degerLisiniz.