• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Cilt Kararmalarına Kesin Çözüm

sultankeskin345

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
Ben 26 yaşındayım ama bazı cilt problemleriyle bu yaşta uğraşmak zorunda kalıyorum malesef :(
Vücudumda belli bölgelerde özellikle koltukaltı ve genital bölgemde kararmalar meydana geliyordu. Bunla ilgili bir çok ürün denedim ama sonuç alamadım artık ümidimi kesmek üzereydimki güzellik ve bakım fuarı vardı geçtiğimiz günlerde onu gezerken jellian diye yeni bir markaya takıldı gözüm bir çok ürünü vardı sorunumu anlattım ve onlarda bana jellian beyazlatıcı kremi önerdiler ve fiyatıda uygundu denemekten ne çıkar diye düşündüm o kadar çok ürün denemişken. Ürünü satın aldım ve kullandım kısa sürede cilt kararmalarım geçmeye başladı gözlerime inanamadım. Bumuydu benim derdimin çözümü diye düşündüm. Jellian stantındaki arkadaşlara çok teşekkür ederim beni çok büyük bir dertten kurtardılar.
Ben paylaşmayı seven biriyimdir ve biliyorumki sizlerdende bu sorunlar uğraşan bir çok kişi mutlaka vardır. Sadece dediğim kremi bir deneyin eminimki pişman olmayacaksınız.