• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çıtır Sevgiliyi Elde Tutmanın 5 Anahtarı

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
Zoru başardınız ve kendinizden en az 10 yaş küçük, güzel, alımlı ve akıllı bir kızla flört ediyorsunuz.

Bu kızla flört etmekten daha önemlisi elde tutabilmek. İşte çıtır sevgiliyi elde tutmanın 5 Anahtarı,

1-Vazgeçilmez olmak için onu iyi hissettirin. Sevgilinizin kişiliğinde, görünüşünde, gelecek hedeflerinde beğendiğiniz yönleri açıkça söyleyin. Takdir edilmek ve beğenilmek sevgilinizi terapi gibi iyi hissettirecektir.

2-Umursadığınızı aksiyonlarınızla kanıtlayın. Konuşurken satır aralarında size verilen mesajları hissettiğinizde, bunları söyletmeden yapmanız, binlerce "seni seviyorum"dan daha etkili bir şovdur.

3-Çıtır bir sevgili keşfetme bağımlısıdır, ona yeni tecrübeler yaşatın. Ruhunun zenginleştiğini hissettikçe, sizinle daha çok keyifli vakit geçirmek için fırsatlar yaratmak isteyecektir.

4-Sevgilinizi sosyal çevrenize dahil edin. Nezih ve saygın bir arkadaş grubu, çıtır sevgiliniz için kişisel gelişim demek. İş, sosyal hayat ve diğer istekleri için bir adım öndeki insanlardan ilham almak isteyecektir.

5-Çözülmüş bir bulmacaya dönüşmeyin, çıtır sevgiliniz yaşam kümenizin tamamını kapsadığı yanılgısına düşmesin. Heyecanı ve merakı hep canlı tutun.

Ogzhnalcn

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
90
Forumda kız tavlama sanatı adında bi başlık olduğuna inanmıyotum ya :) cıtır sevgilimi çıtır ne yaa

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Bi gelirse susturamazsın ?
Söz söylemek için susuyor ?