• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çocuk Gelin Cinayetinde Şok İddia

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Çocuk Gelin Cinayetinde Anneden Şok İtiraf: Kızıma Tecavüz Ettiği İçin Evlendirdik

İmam nikahıyla 3 aydır birlikte yaşadığı 18 yaşındaki Osman Kalender'i öldüren 16 yaşındaki çocuk gelinin annesi, "Kızımı, Osman'ın tecavüzüne uğradığı için evlendirmek zorunda kalmıştık." dedi.

Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde, önceki gün 16 yaşındaki çocuk gelin Tuğçe E.'nin, 18 yaşındaki Osman Kalender'i tabancayla öldürdüğü olayla ilgili ayrıntılar ortaya çıktı.

İddiaya göre Osman Kalender, Facebook'tan tanıştığı Tuğçe E. ile arkadaşlık yapmaya başladı. Bir süre sonra da kandırıp tecavüz etti. Olayın ortaya çıkması üzerine ailelerinin isteğiyle 2 Nisan'da düğün yapıldı. Dini nikah kıyılan Tuğçe E. yaşadığı duruma tepki göstermeye devam etti.

Çocuk gelin, 1 ay önce eşini terk ederek ailesinin yanına döndü.

AMBULANSI ARADI

Ayrılmak istemeyen Osman Kalender ise Tuğçe E.'yi geri dönmeye ikna etmek istedi. Bunun üzerine ikili önceki gün konuşmak üzere Kalender'in evinde buluştu.

Ancak kısa süre sonra aralarında yeniden tartışma çıktı. Büyüyen tartışmanın ardından yanında getirdiği ruhsatsız tabancayı çıkaran Tuğçe E., Osman Kalender'e 2 el ateş etti.

Ardından 112 Acil Servisi arayarak ambulans isteyen Tuğçe E., olay yerinden kaçtı. Bu arada babasını da aralan Tuğçe E., "Osman'ı öldürdüm" dedi. Eve gelen sağlık ekipleri, Osman Kalender'in cesedini bulunca polisi arayarak durumu bildirdi. Hemen harekete geçen polis ekipleri, çağrı merkezinin aradığı numaranın sinyallerini takip ederek Tuğçe E.'yi yakaladı.

"TECAVÜZE UĞRAYINCA EVLENDİRMEK ZORUNDA KALDIK"

Tuğçe E.'nin annesi Leyla E., polise verdiği ifadede, "Kızım telaşla eve geldi ve çantasındaki tabancayı çıkarıp göstererek, Osman'ı vurduğunu söyledi. Kendisine ve başkasına zarar vermemesi için tabancayı ve evdeki av tüfeğini bir yakınımın evine bıraktım. Kızımı, Osman'ın tecavüzüne uğradığı için evlendirmek zorunda kalmıştık. Osman, ayrılmalarına rağmen kızımı rahat bırakmadı" dedi.

"BABA BEN OSMANI ÖLDÜRDÜM" DEMİŞ

Baba Keramettin E. ise kızının olaydan sonra kendisini arayarak, "Baba ben Osman'ı öldürdüm" dediğini anlatarak, "Osman'ın kendisine saldırıp işkence yaptığını ve başkalarıyla birlikte olmakla suçladığını, bunun üzerine kendisinin de korkutmak için ateş ettiğini söyledi" diye konuştu.

İşlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilen çocuk gelin tutuklandı. (Kaynak: Sabah)

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Sırf bu tip haberler ile karşılaşmamak için sosyal medya hesaplarımı temelli kapatmayı düşünüyorum. Mide bulandırıcı olaylar oluyor. Hatta bu olay masum bile kalır. :sigara

Konular
14
MFC Puanı
170
tecavuz namus nikah namus kurtulsun kız surunsun o insan değil köle bunları yatırıp ensesinden kesiceksin...

neyse..

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
tecavuz namus nikah namus kurtulsun kız surunsun o insan değil köle bunları yatırıp ensesinden kesiceksin...

neyse..
İşte sonuç bu adam tecavüz etti diye evlendiriliyor
Namuslari temizlenmiş oluyor
Ama o kızın bütün dünyası zindan oluyor

Konular
14
MFC Puanı
170
İşte sonuç bu adam tecavüz etti diye evlendiriliyor
Namuslari temizlenmiş oluyor
Ama o kızın bütün dünyası zindan oluyor

aaa nikaha karsı değilim ben kesinlikle nikahlansınlar hamile kalmıstır falan o doğmamıs gunahsızın gunahı ne nkahtan sonra arkadası o kızın bacısı haline getirip bi gozunu bir kolunu bi kulağını bide dilini kesiceksin kıza yuk olmasın ... çalışşsın hee adam olmaz siddete devam edebilirse:D kes kafasını benim adalet carkım bunu der.

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
Diyecek bişey bulamadım.
Madem olmuş kız istemiyor neden evlendiriyorsunuz.
Hadi evlendi kız istemiyor anlaşamadık boşandık diyin. Niye kızı zorluyor sevmıyor istemıyor işte.
İki ucu boklu değnek. Kalıp devam etse hayatı zindan.
Vurup öldürmüş yine hayatı zindan.
Ne diyimki. Allah kimseye yaşatmasın.

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
yahu bu olay bizim orda olmus. ben akrabalarima sordum, yani haberde yazanla anlatilanlar cok farkli. kim hakli kim suclu bilinmez.. ama Oldurmek olmamaliydi. tecavuz suc dussun yada azalsin diue sanirin yoksa oyle bisi yokmus ki Autocrat Gülendam

İlksu

MFC Üyesi
Konular
589
MFC Puanı
30
Keşke aileler çocuklarını koruyabilse böyle bir durumdan sonra sahip çıkabilse ama ne yapıyorlar elalem ne der deniliyor hiç bir şey sorgulanmadan evlendiriliyor...yazık​

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90

sen anlat ozaman kız nolmuş neymiş aslı astarı
valla askiai bunlar birbirlerini sevmis evlenmis kacirma felan yokmus, fakat oglan kizi baba evine goturmus Bi bakire degil diye.. Oglani kizin abisi vurmus ama kiz ceza almaz yasi kucuk diye kiza ustune aldirmislar. soylenen konusulan bu. nekadar dogru bilmiyom ama tecavuz olsa bizim afsinde kimse zorla evlendirme kizini.. yani allah iki tarafada sabr versin

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180

valla askiai bunlar birbirlerini sevmis evlenmis kacirma felan yokmus, fakat oglan kizi baba evine goturmus Bi bakire degil diye.. Oglani kizin abisi vurmus ama kiz ceza almaz yasi kucuk diye kiza ustune aldirmislar. soylenen konusulan bu. nekadar dogru bilmiyom ama tecavuz olsa bizim afsinde kimse zorla evlendirme kizini.. yani allah iki tarafada sabr versin

Anam olaya gel .
Hey Allahım çarpıtıp çarpıtıp insanları sömürüyorlar işte haberlerede inanılmıyor artık.