• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çok pişmanım

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
Çok pişmanım ..

86930111016.jpg
Ordu maçında kenara gelirken Hasan Şaş'a 'sus' işareti yapan Emmanuel Eboue, "Çok üzgünüm. Herkesten özür diliyorum" dedi.

Orduspor karşısında ilk 11'de forma şansı bulan ancak bekleneni veremeyen Emmanuel Eboue, kenara alındıktan sonra yaptığı hareket nedeniyle üzgün olduğunu söyledi.Galatasaray TV'ye konuşan tecrübeli futbolcu, "Oyundan alınırken biraz gergindim ama bunun sebebi kişisel. Takıma daha yararlı olabilirdim. Hocamız Hasan Şaş'a karşı yanlış bir hareketim oldu. Bu nedenle bütün gece uyuyamadım. Hem hocalarımızdan hem de taraftarımdan özür diliyorum. Benim kalbimi biliyorlar kötü bir amaçla yapmadığımı biliyorlar. Çok pişmanım" dedi. Takımda herkesi çok sevdiğini belirten Eboue, bu tür bir olayla bir daha anılmayacağını da ifade etti.