• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çok Sinirlisin Üstteki Üye'ye Ne Fırlatırdın ?

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,095
MFC Puanı
20,930
Ben daha önce buraya mesaj yazmıştım ama bir kez daha yazayım da iyice pekişsin düşüncelerim.Ben olsam şöyle kocaman Diyarbakır Karpuz'u fırlatırdım.Karşımdaki zat-ı muhterem....

1.Karpuzu tutarsa, bana katlanmayı kanaatkar'dır.
2.Düşürürse ondan bir halt olmaz.
3.Kendisini korumaya çalırşırsa bu onun bencil olduğunu gösterir.

Can E.

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
9,780
Ben daha önce buraya mesaj yazmıştım ama bir kez daha yazayım da iyice pekişsin düşüncelerim.Ben olsam şöyle kocaman Diyarbakır Karpuz'u fırlatırdım.Karşımdaki zat-ı muhterem....

1.Karpuzu tutarsa, bana katlanmayı kanaatkar'dır.
2.Düşürürse ondan bir halt olmaz.
3.Kendisini korumaya çalırşırsa bu onun bencil olduğunu gösterir.
insanı karpuzma test etmekde ne bileyim :D:D:D:D:D güzel bi düşünce demek isterdim ama çok saçma geldi :D:D:D kusura bakma

kavun fırlatırdım :D

Can E.

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
9,780
mehmet efendi türk kahvesi ama söyle 20 kg felan

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,095
MFC Puanı
20,930
insanı karpuzma test etmekde ne bileyim :D:D:D:D:D güzel bi düşünce demek isterdim ama çok saçma geldi :D:D:D kusura bakma

kavun fırlatırdım :D
Sana saçma gelebilir ve bu doğaldır.Ama karpuz'un ağırlığı, hayatın zorluluklarını temsil eden bir sembol,simgedir.Aslında ben karşımdakini böyle test eylemekteyim.Bana, cisim atacak olan gürle atsın bakalım tutabilecek miyim ya hastanelik olacağım orasını YÜCE ALLAH (c.c)....! bilir.....

Can E.

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
9,780
ne fırlatim bilemedim kadına bişeyde fırlatılmaz ki .. su olsun