• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yabancı futbolcu sınırlaması olmalı

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,460
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yabancı futbolcu sınırlaması olmalı
nJGvyg.jpg

Gündeme dair önemli açıklamalar yapan Erdoğan, futbola da değindi. Erdoğan, "İşi bitmiş futbolcuların alınmasını doğru bulmuyorum" dedi.

Yabancı futbolcu sınırının olması gerektiğini belirten Erdoğan, "Kulüplerimiz fazla yabancı oynatmasın. Yabancı futbolcu sınırlaması olmalı. İşi bitmiş futbolcuların alınmasını doğru bulmuyorum. Basketbola çok önem vermemiz lazım. Mahallelerde bol miktarda basketbol sahaları yapmamız gerkekir." ifadelerini kullandı.

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Bide karışma bir şeye be adam :sigara

Konular
124
MFC Puanı
8,290
ülkede hiçbir vasfı olmayan kıraathane alimleri kalkıp sabah akşam ekonomi üzerine konuşuyorken senin ülkenin başkanına bişeye de karışma demen :d

Kahvedeki adamın dediği şeyler kahvedekileri bağlıyor. Bu adamın dediğini bürokratlar emir telakki ediyor. :sigara

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680

Kahvedeki adamın dediği şeyler kahvedekileri bağlıyor. Bu adamın dediğini bürokratlar emir telakki ediyor. :sigara

İyi de adam zaten futbola senden benden çok gönül vermiş,gençliğinde amatör olarak oynamış ve şuan bile fb oyuncularından iyi oynuyor üstelik devlet başkanı :)
Kendince rahatsız olduğu bir konuyu dile getirmesi normal bence.Muhalif olmak bu olmamalı bence.
Adam devletin başkanı ya.O karışmasın da sen ben mi karışacağız :d
Söylediklerine katılırsın katılmazsın ona birşey diyemem.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Sizden ricam bu konu daha fazla büyümesin. Tartışmaya dönüşmesin. Bezelye bu ülkenin Cumhurbaşkanı na da Karışma be adam diye hitap da bulunmak çok yanlış. Seversin sevmezsin ama Sn.Cumhurbaşkanı hitap şeklini seçilerek aldı bunu hakediyor.

Konular
124
MFC Puanı
8,290
İyi de adam zaten futbola senden benden çok gönül vermiş,gençliğinde amatör olarak oynamış ve şuan bile fb oyuncularından iyi oynuyor üstelik devlet başkanı :)
Kendince rahatsız olduğu bir konuyu dile getirmesi normal bence.Muhalif olmak bu olmamalı bence.
Adam devletin başkanı ya.O karışmasın da sen ben mi karışacağız :d
Söylediklerine katılırsın katılmazsın ona birşey diyemem.

Ben söylediği şeye muhalefet etmedim ki :sigara Ben hemen her konu hakkında ileri geri konuşmasına serzenişte bulundum. Yardımcı doçentlik kalkmalı, TEOG kalkmalı vs. gibi konular bunlar.

:sigara

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Emir büyük yerden,

Kısa zaman da kuralı değiştirirler.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
ona şüpe yok Pisadam :) değiştirmeyinin dünyasını değiştiriyor :D

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Ülkenin bir tek önemli sorunu bu mu? Bir cumhurbaşkanı niye böyle bir açıklama gereği duyar anlamadım? Spor bakanı varken? :)