• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

DarkLord

Konular
1,274
MFC Puanı
20
Bence ; :uyku:

Fazla matrak , cok aktif gorunuyor ama kesinlikle zararsıs :) Haddinden fazla meraklı .. :cool: Kafa dengi oldugunu dusunuyorum ayrıca ortam olursa oraya gusel renk katacagından eminim :) ~ ;) Cenesi dusuk birisini bulursa kesinlikle sabaha kadar ikisini de susturmayi basaramassınıs .. :O Aslında tam bir bas belası :p Sevgiler DarkLord .. :) ~ :angel:

Peki sizler onun icin hangi dusunceleri paylasacaksınıs ? :) ~ :nota:

Konular
146
MFC Puanı
0
Tam bir memleket (Mersin) düşkünü :) Biri laf söylese nasıl da savunmaya geçer :)

Konular
51
MFC Puanı
130
selale saskinlikla kaldim :) tsk ederim :) berthe walla soz konusu memleket olunca :D oyle oluyor. gumruk icin gelmeyi unutma :p

Konular
146
MFC Puanı
0
Hahaha bak yaa hala gümrük diyorrr! Çarpıcam tokadı :)

Konular
3
MFC Puanı
20
Hemsocum durust ,eglenceli ,merakli,hiperaktif,panikatak (hastalik hastasi en belirgin ozelligi Kartal denilince baska bisey aklima gelmio :)).Yuregi guzel insan hep oyle kal sen .

Konular
17
MFC Puanı
1,520
Darklord mu nerden başlayım çok hikayesini duyduk çok güldük ya :) Kardeşşşşşşşş :)

Bu faturalımı :D

Konular
2,686
MFC Puanı
180
Çok şeker BaLdan datLI Çok Severim Bitanedir O :)

Konular
293
MFC Puanı
30
Bazen Çok sinir Olsamda :) cok pamuk kalplidir
Kalbim ona fazla sert yapamiyor. cünkü O öncelikle adıyla kalbimi fethetti :) o bir kartaL antmen :) ben bir yavru kartaL :) renktaşim ;* yirim.. birde kankitoşumm :) seniiiiiii capkin seni ;d dedigimde :) eger capkın olsaydım seninle ilk tanıştıgımda sana asilirdim dedi :D :D :D :D Vee bitirdiiiiiiiiiiiiiiiii :) mckk yirim..

Konular
51
MFC Puanı
130
Bazen Çok sinir Olsamda :) cok pamuk kalplidir
Kalbim ona fazla sert yapamiyor. cünkü O öncelikle adıyla kalbimi fethetti :) o bir kartaL antmen :) ben bir yavru kartaL :) renktaşim ;* yirim.. birde kankitoşumm :) seniiiiiii capkin seni ;d dedigimde :) eger capkın olsaydım seninle ilk tanıştıgımda sana asilirdim dedi :D :D :D :D Vee bitirdiiiiiiiiiiiiiiiii :) mckk yirim..

seni seviyorum canım benim iyiki varsın :)

Konular
293
MFC Puanı
30
ay laf yuuu darklord ;d mmmm ;qq ayık ol :p