• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Bu, hızlı yüklenen mobil optimize edilmiş bir AMP sayfadır, gerçek sayfayı yüklemek istiyorsanız bu metni tıklayın.

DarkLord

Konular
1,274
MFC Puanı
20
Bence ; :uyku:

Fazla matrak , cok aktif gorunuyor ama kesinlikle zararsıs Haddinden fazla meraklı .. Kafa dengi oldugunu dusunuyorum ayrıca ortam olursa oraya gusel renk katacagından eminim ~ Cenesi dusuk birisini bulursa kesinlikle sabaha kadar ikisini de susturmayi basaramassınıs .. :O Aslında tam bir bas belası Sevgiler DarkLord .. ~ :angel:

Peki sizler onun icin hangi dusunceleri paylasacaksınıs ? ~ :nota:

Konular
146
MFC Puanı
0
Tam bir memleket (Mersin) düşkünü Biri laf söylese nasıl da savunmaya geçer

Konular
51
MFC Puanı
130
selale saskinlikla kaldim tsk ederim berthe walla soz konusu memleket olunca oyle oluyor. gumruk icin gelmeyi unutma

Konular
146
MFC Puanı
0
Hahaha bak yaa hala gümrük diyorrr! Çarpıcam tokadı

Konular
3
MFC Puanı
20
Hemsocum durust ,eglenceli ,merakli,hiperaktif,panikatak (hastalik hastasi en belirgin ozelligi Kartal denilince baska bisey aklima gelmio ).Yuregi guzel insan hep oyle kal sen .

Konular
17
MFC Puanı
1,520
Darklord mu nerden başlayım çok hikayesini duyduk çok güldük ya Kardeşşşşşşşş

Bu faturalımı

Konular
2,686
MFC Puanı
180
Çok şeker BaLdan datLI Çok Severim Bitanedir O

Konular
293
MFC Puanı
30
Bazen Çok sinir Olsamda cok pamuk kalplidir
Kalbim ona fazla sert yapamiyor. cünkü O öncelikle adıyla kalbimi fethetti o bir kartaL antmen ben bir yavru kartaL renktaşim ;* yirim.. birde kankitoşumm seniiiiiii capkin seni ;d dedigimde eger capkın olsaydım seninle ilk tanıştıgımda sana asilirdim dedi Vee bitirdiiiiiiiiiiiiiiiii mckk yirim..

Konular
51
MFC Puanı
130

seni seviyorum canım benim iyiki varsın

Konular
293
MFC Puanı
30
ay laf yuuu darklord ;d mmmm ;qq ayık ol