Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Darkorbit Kullanıcı Adı - Şifre - E Posta Nasıl Değiştirilir ?

mum

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
 • Üyelik Tarihi
  3 Nis 2008
 • Mesajlar
  2,539
 • MFC Puanı
  10
 • MFC Seviyesi

E posta değişimi

Diğer bigpoint oyunlarında olduğu gibi,e-posta adreslerinin doğruluğu;kullanıcı bilgisini değiştirmeden önce,kanıtlanmış olmalıdır.E-posta doğrulaması başarılı giriş sonrasında ''Hesabım''-->''Hesap ayarları'' başlıkları altında kullanılabilir.

1.adım: e-posta doğrulama sürecine başlamak için, ''hesap bilgilerini değiştir''bölümünün üzerinde bulunan devam bölümünü tıklayınız.2.adım:e-posta doğrulama penceresi görünecektir.Halihazırda gösterilen varsayılan e-posta(bu daha önceden kullanıcı tarafından hesaba kayıt ettirmiş olduğu e-posta'dır) geçerli şifreyi ''geçerli şifre'' alanına girerek devam üzerine tıklayın.

3.adım: Güvenlik kodunu (Captcha )onaylayınız.

4.adım:Güvenlik kodu başarılı bir şekilde onaylandıktan sonra,bir sistem e-postası,onaylanmış adresinize gönderilmiş olacaktır.E-posta adresinin doğruluğunu kanıtlamak için,gönderilen e-posta içindeki doğrulama linki üzerine tıklayınız.
E-posta adresinin doğrulama süreci başarılı bir şekilde kanıtlandıktan sonra,bilgi değiştirme aktif hale getirilmiş olacaktır.Veri değiştirme işlevi ''Hesabım''--> ''Hesap ayarları''sekmeleri altında başarılı bir giriş yapıldıktan sonra kullanılabilir.


1.adım: Bilgi değiştirme sürecini başlatmak için,hesap bilgilerini değiştirme sekmesinde sonraki bölümünü tıklayınız.2.adım: Veri değiştirme penceresi görünecektir.3.adım: Buradaki bilgi değiştirmede tüm Bigpoint oyunlarında ki sürece benzer şekilde çalışmaktadır:


 • [*=center]Kullanıcı adı değiştir:Yeni kullanıcı adı ve geçerli şifreyi alanına giriniz,değiştir bölümüne tıklayınız.
  [*=center]Şifre değiştir : Yeni şifre alanına; yeni şifreyi onaylama alanına ,geçerli şifre alanına bilgileri giriniz,değiştir sekmesini tıklayınız.
  [*=center]E-posta değiştirme : Yeni e-postanızı ve geçerli şifrenizi alanlarına giriniz,değiştir sekmesini tıklayınız.

4.adım: Değiştir sekmesini tıkladıktan sonra bir güvenlik kodu görünür.görüntülenen kodu onaylayınız.


5.adım: Güvenlik kodu başarılı bir şekilde onaylandıktan sonra,bir sistem e-postası onaylanmış e-posta adresinize gönderilecektir.Veri değiştirme sürecini bitirmek için,gönderilen e-posta içerisindeki doğrulama linkini tıklayınız.


 • [*=center]Eğer e-postanızı değiştirdiyseniz,iki adet doğrulama e-postası gönderilecektir.ilk e-posta eski e-posta adresinize gönderilecek ve siz içindeki link'i doğruladıktan sonra ikinci e-posta yeni e-posta adresinize gönderilecektir.İkinci eposta içerisindeki doğrulama linkide onaylandıktan sonra,bilgi değiştirme süreci bitirilmiş olacaktır.
  [*=center]

  Bigpoint e-bülten aboneliği ve abonelik iptali mümkündür. Bu işlev bilgi değiştirme penceresinde kullanılabilir.
  • Abonelik için: Kontrol kutusunu işaretleyin.''değiştir''bölümünü tıklayın,güvenlik kodunu onaylayın.
  • Abonelik iptali için : Kontrol kutusundaki işaretlemeyi kaldırın,''değiştir''bölümünü tıklayın,güvenlik kodunu onaylayın.Nick veya Şifre Değişimi
Kullanıcı Bilgilerini Değiştir Yazan Yere Tıklayın
Açılan Pencerede

Email Adresinizi Yazın DEVAM a Tıklayın Size Bir Mail Gelecek
Maildeki linke tıklayın.

Hesabınız Açılacak. Tekrar AYARLAR Ve Ardından KULLANICI BİLGİLERİNİ DEĞİŞTİRTıklayın Aşağıdaki Örnekteki Bibi Doldurun ve DEĞİŞTİR e Tıklayın

Yeni üye ismi :
Yeni şifre :
Yeni şifre (tekrar):
Şu anki şifren :

Sonra DEĞİŞTİR e tıklayın

Bir Mail Daha Gelecek Orda bulunan linke tıklayın ve yeni nick ve şifreniz ile giriş yapın.

İYİ OYUNLAR
 
Üst Alt