• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Değer verdiğiniz kişinin,size değer vermediğini farkederseniz ne yaparsınız?

Konular
296
MFC Puanı
10,100
Değer verdiğiniz kişinin,size değer vermediğini farkederseniz ne yaparsınız?

Konular
15
MFC Puanı
4,170
Bende ondan uzaklaşırım
Ne halin varsa gör derim

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
cok cabuk soguyorum, kendimi doldura doldura Hemde :p

Konular
14
MFC Puanı
170
hiç işim olmaz değer vermem zaten kolay kolay verirsem de bu hal olursa o saniye biter

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
O değerleri birer birer geri alırım.

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Onları sevmekten vazgeçerim. :smile:

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
üzülüyom.. hemde çokkkk.. :s67: :s69:

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
baktım benim ona verdiğim değeri o vermiyor mu? eskiden ben söylemeden kendi isteğiyle yaptığı şeylere bugün bahanelerle mi geliyor? Benimle ilgilenmiyor, bana zaman ayırmıyor, beni ihmal mi ediyor? Bir de üzerine utanmadan sıkılmadan ukalalık mı yapıyor? çok basit. "yolumu onunkinden tamamıyla ayırıyorum"

çünkü çoğu insanlarda şunu gözlemledim ben: karşıdaki insanın kendi ellerinde olduğunu sezdiklerinde anında bir tarafları kalkıyor ve değişiveriyolar. kendilerini bir şey zannediyorlar. sanıyorlar ki onlarsız bu devran dönmez ve vazgeçilmezler. Kendilerini o kadar önemli ve değerli hissetmelerinin öz kaynağı halbuki sensin farkında değiller. o yüzden size özünden değer vermeyen insanları hayatınızdan eleyin ve asla tahammül etmeyin ki siz hayatlarından çıkınca aslında kendileri hakkında hissettikleri şeylerin nasıl sıfırlanıp yeniden monotonlaştığını anlasınlar. gerçeklerin farkına varmaları konusunda onlara bu şekilde yardımcı olmak gerekir diye düşünüyorum.

Konular
24
MFC Puanı
7,690
Ben canlı olan her şeye karşılıksız değer veririm , karşı sadece güncel olarak beni salak yerine koymasın yeter .

Wittgenstein

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
210
Öncelikle sebebini bulmaya çalışırım, merak ederim çünkü. Bana değer vermiyorsa, vermiyordur, bu kadar. Sırf ben birine değer verdim diye o insanın da bana değer verme mecburiyeti yok.

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Herkese hakettiği gibi davranmak gerekir.
Değer verdiğin halde değer görmüyorsan artık o senin için değerli olmamalı..
Kendine saygı duymanın en temel koşulu yapılan davranışlara karşı ölçülü ve yerinde davranışlar sergilemektir.