• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Demet Akalın'dan Birce Akalay'a polis yanıtı

Sentinus

MFC Üyesi
Konular
3,490
MFC Puanı
7,510
8becfcb41ef5cbb8432831d89fd4b821_640x320.jpg

Hafta içi çevik kuvvet tarafından arabasından indirilerek kontrol edilmesine tepki gösteren oyuncu Birce Akalay'a Demet Akalın'dan sert cevap geldi. Sete giderken aracının durdurulduğu anı anlatan Akalay, "Sete geldiğimizi söylememize rağmen ısrarla bir zanlı gibi araçtan indirildik. Belli ki beni tanımamıştı. Mecbur da değildi tanımaya ama taş kesildik' yazdı.
Hal hatır soruyorum

Mesajı gören Demet Akalın, anında yanıt verdi. Sanatçı, "Yazık ya! Ben durdurulmadan bile kenara çekip hal hatır soruyorum! Her aranma noktasında aranalım. Tabii ki biz onlara kuvvet olmalıyız" sözleriyle oyuncuyu eleştirdi.
mynet

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
kesinlikle sanatçıların bu konukarda duyarlı ve örnek olacak davranışlarda bulunmaları gerek ..