• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Denemelerim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
461
MFC Puanı
40
wayy hayirsizim oylemi. ben her bayram sms attim kizim sensin hayirsiz. hem ben buyugum beni arayip soracaksin. koca kafali seni. yiahah cok calisiorum bugun sakin.

Telimi degistim ve icindeki butun numaralar silindi. Aticaksin tabii ki msj,sen aticaksin bende bayramlasicam buyugumsun diye : p Calis bakalim arada yaz,telini kaydedeyim. Bende ayni calisiyorum girmiyorum oyle hic biryere bakayim dedim buralara.

Konular
461
MFC Puanı
40
Buraya yazicaksin gerekirse. Ozelden yazarsin ? Yani cok zor degil bu. Bidi bidi etme bana wc'ci.

Konular
461
MFC Puanı
40
Hayal kurmaya basladin yine dimi ? Sana diyorum az ic.. :)

Konular
147
MFC Puanı
10
uc kagitci seni bu no bende olan no zaten demek no da telde degismemis mikropsun len sen. az iciorum artik azalttim. whatshapp tan seyderim. byby

Konular
461
MFC Puanı
40
Bana uckagitci derken kac kez dusunmen gerektigini sana soylucem merak etme sen.. Tel degistim derken yani su hani 'telefon denilen bir icaat var ya' o iste.. Format atildi ve butun numaralar diger telimin icinde gitti. Herseyimi yazayim mi ?

Konular
147
MFC Puanı
10
xjac.jpg

Konular
518
MFC Puanı
0
Vayy hocam hayirli olsun :) ilk bana gosterirdi insan hih ;p

Konular
518
MFC Puanı
0
ahahahah gicik yaaa aklima bile gelmedi ;d onu sen bilion sorun yok ehehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...