• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Deniz kabuklarının enerjisini evinize taşıyın

Üyelik Tarihi
20 Haz 2009
Konular
2,315
Mesajlar
4,689
MFC Puanı
1,680
deniz_kabuklarinin_enerjisini_evinize_tasiyin_1.jpg
Bilinen en eski tılsımlardan biri olan ve bereket getirdiğine inanılan deniz kabukları, farklı tasarımlarıyla evlerinize bereket getiriyor. Tasarımından üretimine her aşamasında doğal malzemeler kullanılan Kabuk Adamm'lar dekoratif lambalardan çerçevelere, duvar saatlerinden peçeteliklere kadar evlerinize şık ve dekoratif ürünler sunuyor.

Deniz havasını evinizin her köşesinde hissedin

Bu yaz deniz havasını her an evinde yaşamak isteyenler Kabuk Adamm ürünleriyle denizlerin ferahlatıcı etkisini evlerine yansıtacak. Birbirinden şık ve zarif tasarımlarıyla evlere şıklık ve zerafet getirecek Kabuk Adamm ürünleri her an sizi sahil kenarında hissettirecek. Vivikea.com'da, satışa sunulan Kabuk Adamm dekoratif peçetelikleriyle sofralarınıza deniz kabuğu şıklığını yansıtabilir, doğal deniz kabuklarından yapılmış kablosuz masa lambalarıyla deniz ferahlığını evlerinizde yaşayabilirsiniz.

Kabuk_Adamm___Byk_Mercan_Lamba___239TL.jpg


Kabuk_Adamm___Dekoratif_Duvar_Pano___6290TL.jpg


Kabuk_Adamm___Dekoratif_Mozaik_Saat___13990TL_1.jpg


Kabuk_Adamm___Onlu_Mozaik_ereve___5990TL_1.jpg


Kabuk_Adamm___Truncata_Lamba___14990TL.jpg
 
Üst