• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Departman Kanalları ve Botları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
625
MFC Puanı
10
Departman Kanalları
#Help: IRC-d(Unreal3.2.8.1. SohbetNet edition) ve Services(ircservices-5.0.63 SohbetNet edition) resmi yardım kanalı.
#Helpers: Departman bireylerinin sohbeti ve yardımlaşmasına olanak sağlayan kanal.
#HelpSinav: Belirli periyotlar ile koordine edilen genel helper seçme sınavları ve uygun görüldüğü zamanlarda kişisel helper seçme sınavlarının uygulandığı kanal.
#HelpEgitim: Genel IRC-d/SVS eğitimlerinin verildiği ve IRC-d/SVS komut soru-cevap oyun botunun aktif olduğu kanal.
#HelpTeam: Bireysel helper yetiştirme kanalı.
#HelpStaff: Eğitmen statüsünde bulunan görevlilerin sohbeti, yardımlaşması ve koordineli olarak çalışması için kurulmuş kanal.
#HelpMaster: HelpSop adayı ve daha üst statüde bulunan yardım birimi üst görevlilerinin bulunduğu, ekip üst yönetim kanalı.
#mIRCHelp: mIRC/Scripting konularında yardım verilen kanal.
#mIRC: Help departmanın kendi aralarında ve kullanıcılarla sohbet edebileceği genel sohbet kanalı.

Departman Botları
Help: Dedicated tarafından hazırlanan ek olarak yönetim ve kontrol sistemi entegre edilmiş genel yönetim botu.
HelpEgitim: IRC-d/SVS komut soru-cevap oyun botu.
Egitim: Gelişmiş özelliklere sahip genel/bireysel eğitim botu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...