Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

DeStina

Zeynep1

¤ Cærpe di£m ¤
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    554
  • MFC Seviyesi

Forumda güzel paylaşımlarda bulunan, cana yakın, herkesle iyi anlaşan, rengarenk yazılarıyla renk katan sevdiğim bi forumdasım :) iyiki forumdasin DeStina :*:*:*:*:*:* :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

DeStina

Her Nasip Vaktine Esirdir
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    2,960
  • MFC Seviyesi

oy oy oy oy @Zeynep im birtanemm benim için konu mu açtın sen meleğimmm birtanem yüreği gönlü temiz pırıl pırıl can dostum prensesimm sende iyi ki burdasın iyi ki seni tanıdım hep böyle neşeli cıvıl ol sakın değişme yüreğimin aynası seni çok seviyorummm :* :* * :* * :* * :* * :* * :* * :* * :* * :** :* * :* * :* * :* * :* * :* * :* * :** :* * :* * :* * * :* * :* * :* * :*:*mcxxxxx

Yusuf

Deniz sevenlerden
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    805
  • MFC Seviyesi

DeStina Çok güzel cana yakın kaliteli anlamlı konu paylaşımcıdır ve bir tanedir kendisini seviyoruz..iyi ki burada var.

Zeynep1

¤ Cærpe di£m ¤
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    554
  • MFC Seviyesi

çok teşekkür ederim DeStina sağol canım benimmmmmmmmm iyi ki varsınnnnnn :) :*:*:*

DeStina

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    2,960
  • MFC Seviyesi

@Yusuf @Zeynep @Chucky çok tesekkür ederim.. iyi ki var sınızz ...

@ Berkay Allahın işine karışılmaz da ben ölmedimde asıl sen gözükmüyon öldün sandım .helva dagıtcaktım forumaa :DDDDDDDDDDD

Almora

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    443
  • MFC Seviyesi

Çok çalışkan çooook... Zamanının çoğunu forumda geçiriyor. Sanırım sadece uyumak için foruma ara veriyor. :D Ayrıca gözlemlediğim kadarı ile arkadaş canlısı birine benziyor.

DeStina

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    2,960
  • MFC Seviyesi

Almora senle biz aynıyız. sende benden geri degilsin hani.) takip ediyorum da :)) paylasımların bayagı ilerledi:))

Elif

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    499
  • MFC Seviyesi

DeStina, her şeyiyle eşsiz güzellik de, sürekli eğlenceli fikirler üretebilen, işve, cilve - sonradan değil ezelden beri kadın olan ruhu güzel deli dolu bir arkadaş.

djesr

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    10
  • MFC Seviyesi

Yardımsever ve mütevazi bir hanım oldugunu düşünüyorum..

ALgos

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    57
  • MFC Seviyesi

Tanımıyorum ama biyografi paylaşmaya bıkmadan usunamadan paylaşan bir arkadaş çok çalışıyor goruyouruz ama rica ediyorum az paylaşım yapsa da bizde diğer konuları görsek.yanlış anlama arkadaşım ama bir üye olarak ricamdir :)

DeStina

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    2,960
  • MFC Seviyesi

ALgos arkadaşım yenı mesajlardan da ve konu bölüm başlıklarındanda bakabilir sin sanırım. hedef ben olmamalıyım demi:))))))))))))sadece tepede istatisklere bağlı kalmayın:)))

ALgos

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    57
  • MFC Seviyesi

Telden çok zor oluyor onu yapmak ilk oraya bakıyorum sayfaya ama her giren bunu bilmiyor DeStina bütün akşam oyunları üste çıkarma çaba oldu ama hızına erisemedim malesef pes dedim rica ettim uymak senin elinde ayrıca biliyosunki sadece sen yoksun burda vakit geçiren neden bizi yoruyor sun az ve öz olsun daha hoş olur :)

Üst Alt