• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Dizi Önerisi-All of Us Are Dead

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
176
MFC Puanı
41,820
Zombie kıyametleri severler için harika bir öneri ile sizlerleyim.

Güney Kore yapımı All of Us Are Dead benim gibi zombie severler için kesinlikle doğru bir tercih. Üstelik sadece parçalanan kollar bacaklar, çiğnenen bağırsaklar görmüyoruz. Gözlerimiz içgüdüsel bir açlık ile birbirini kemiren insanlar ile oyalanırken , kana susamış bir savaşın arasında kalırken, Alt metinde derin bir felsefe ile de beynimiz meşgul ediliyor.

İyilik, kötülük, zorbalık, güç, şiddet döngüsünde hayatta kalmak için savaşan bir grup ergen ile gerçek bir savaşa giriyoruz..

Bu savaşta kimse diğerini görünüşü için aşağılamıyor, boğazını parçalıyor. Kimse kendinden güçsüzü küçük düşürmek için kafasından aşağıya yemeğini boca etmiyor, bizzat onu nefis bir açık büfe gibi görüp çiğniyor ve tükürüyor.

İnsan egosunu besleyen ne varsa onu silmeye gelen bir virüs bile başarılı olabiliyor mu tartışma konusu iken iç benliğinizde size de bazı değerlerinizi sorgulatan bir yapım All of Us Are Dead..

Bu arada karakterlere de acımıyor.. en sevdiklerim arka arkaya veda etti diyebilirim.. Garantici bir dizi değil ve bence bu şahane bir özellik..

Uzun lafın kısası .. bir göz atın derim.. İçinde bulunduğumuz dehşetli dünyadan pek farklı değil.. Çünkü tüm bunların sebebi yine biziz..

IMG_1673.jpeg

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Paylaşımın için teşekkür ederim 😀😀

Nedense böyle zombi film/dizi izleyince ertesi gün etkisi hâlâ devam ediyor 😀
Her an bir köşeden çıkacaklar gibi 😀😀

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Paylaşım için teşekkürler

Nedense bu tür filmleri izleyemiyorum. İzleyenlere de keyifli seyirler:D

Morpheus

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
110
Benim gibi korku adrenalin tutkunu biri icin gayeye güzel denemekten fayda var teşekkürler.