• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Dolar 17'nin altına indi

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Hazine ve Maliye Bakanlığı, ekonomi politikaları çerçevesinde bu akşamdan itibaren bir dizi adımlar atılacağını duyurdu.

Bakanlığın açıklamasından önce 17,37 seviyesinin üzerini test eden dolar/TL kuru açıklamanın ardından 16,76 seviyesine kadar geriledi.

Euro/TL ise 18,41 TL seviyesinden 17,85 seviyesine kadar düştü.

Öte yandan altın fiyatları da 1000 TL'nin altına geriledi.

• Beğen
Tepkiler: Nur

Ragnar

Emektar Üye
Konular
1,446
MFC Puanı
37,550
Bu ülke 20 TL bandını gördü daha ne diyeyim

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
cb faizi arttırmayacağız daha da düşüreceğiz demişti, ne oldu bir anda dolar yükseldi. bunu bilerek bilinçli olarak yapıyorlar. bundan ne halk ne memleket kazanıyor. maliye bakanı ne demişti. bir avuç azınlık çok kazançlı, büyük kitle zarar görüyor. bu nasıl stratejidir anlayamıyorum ben çözemiyorum da. insanları bunca yoksullaştırmak bir strateji midir? bilemiyorum. kur korumalı ile adına milyoner dediğimiz insanların sayısı her geçen gün artıyor. durmaksızın para basıyorlar, böyle olunca da tl sürekli değer kaybediyor. ihracatçı memnun, ee bende ihracat yapsam bende memnun olurum. fakat bir süre sonra bu çark dönmeyecek.
vesselam, zaten yılı 22 lira ile tamamlamayı hedeflemisler. ne diyebiliriz ki, çıkar indir birileri yine vurgunu yapıyordur mutlaka.

Son düzenleme: