• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Dr. Nadir Kerem Dağ Kimdir? Nerelidir?

sincerly

Üyeliği durduruldu!
Konular
1
MFC Puanı
0
Dr. Nadir Kerem Dağ, Malatya doğumlu iş adamı, diş hekimi, araştırma görevlisi.

İlk, orta ve lise öğrenimini Malatya'da tamamlayan Dağ, Makedonya'nın başkenti Üsküp'te bulunan "European University of Macedonia"da diş hekimliği fakültesinde eğitim görmüştür. European University Macedonia'da bir süre klinik araştırma görevlisi olarak çalıştıktan sonra Türkiye'ye dönüş yapmıştır.

6 senelik yurtdışı tecrübesinden sonra 2016 yılında, Dağ ailesinin şirketler grubuna yönetim kurulu üyesi olarak dahil olmuş, 2017 yılında lüks aksesuar markası "[ortalusso[nun kurucusu olarak görev almış, 2018 yılında ise bayan moda ve aksesuar markası "[len[in kurulumunda yer almıştır. Şuanda aktif olarak Portalusso'nun CEO'su ve Klen'in yönetim kurulu üyesi olarak görevini sürdürmektedir.

İyi düzeyde İngilizce ve Makedonca bilmektedir.

Ekli dosyalar

• SfBualeG.jpg
    SfBualeG.jpg
    17.7 KB · Görüntüleme: 2

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
Git başka yerlerde Reklam yap......