• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Dualı muhabbet tılsımı

Konular
2,401
MFC Puanı
2,700
bu tılsımdan 3 adet yazılır günde bir tanesi yakılır. her birine 312 kere

ya beduh el feruh ilar ruh okunur.
muhabbet tılsımı budur

jansset7

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Ben yeni üyeyim tılsımları neden göremiyorum?

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
İslâm dini de büyük günahlar arasında saydığı büyücülüğe şiddetle karşı çıkmış, Kur’an ve hadiste sihir kökünden türeyen kelimeler kullanılmak suretiyle bu iş açık ve kesin şekilde yasaklanmıştır. Ne gariptir ki müşrikler, önceki ümmetlerde olduğu gibi Kur’an’ın, Hz. Peygamber’in ve İslâm’ın başarısını sihir diye nitelendirmişler, peygambere “sâhir” diyebilmişlerdir (bk. Sâd 38/4; ez-Zâriyât 51/52).

Büyü menfaat kökenli bir disiplindir; Allah, peygamber, din tanımaz. Bazı durumlarda onları ve kutsal metinleri istismar eder. Büyüde Allah'ın irade ve kudreti üstünde işler başarılabileceği iddiası vardır. Bütün bunlar büyücüye peygamberden de Allah'tan da daha büyük değer vermek anlamını ortaya çıkarmaktadır. Büyücülerin her şeyi bildiği, başaramayacakları şeylerin bulunmadığı tarzındaki inançlar İslâm’a ters düşmektedir. Bu yüzden bazı müslüman bilginler büyüyü, hiçbir gerçekliği bulunmadığı, aldatmacadan ibaret olduğu düşüncesiyle tamamen reddetmişlerdir

Bundan dolayı yeni üye "janset" .....

İmanını ve ahiretini tehlikeye attığının farkında mısın?

Yukarıdaki üyeyi, Yönetim'in yerinde olsaydım, forum'dan külliyen (tamamen) uzaklaştırırdım.....!

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Sosyal medyada muhabbeti ne yapacaksınız daş yerseniz bol bol ??

Yanlızlaşmadan muhabbet edin sevdiklerinizle sevin sevilin ??

Sen vereceksin özünden muhabbeti ??