• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Düş Bozumu

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
@Düş Bozumu sevgili orticim sana bu satırları yazarken.. uzun zamandır okey oynamadığımızı ve @Uur u yenmediğimizi anımsadım.. en kısa sürede bunu yapalım oluyy mu :giggle:

ramazan.. gerçekten bir beyefendi.. kibar.. nazik.. duyarlı.. anlayışlı.. ilgili.. hatır soran bir arkadaşım.. birde felaket ötesi hız tutkunu.. Allah korusun hep diyorum sürekli dua ediyom :giggle: bazen beni kalpten götürüyor çünkü.. hayattaki tüm güsellikleri hakediyor inş. hep kalbinin güselliği kadar olan bir hayatı olur..

ii ki varsın orti'mm :giggle:

Konular
78
MFC Puanı
10,720
@saphira öncelikle teşekkür ederim güzel düşüncelerin için ortağım sende iyiki varsın ve duaların için Allah razı olsun :a-(133)::a-(160)::a-(160)::a-(160):

okey konusuna gelince sen ne zaman müsaitsen ben uymaya çalışırım orti :)

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,350
Ben bunu yeni görüyorum bakk .)

@Düş Bozumu sevilen cana yakın saygıli yazar şair forumda sevilen biri .)

Uzun zamandır ortalıkta yoktu kayiplara karışıp gitti umarım geri dönüş yapmıştır ??