• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Düşün ki O Bunu Okuyacak?

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
İyi ki var da bu sayfa tam beyin jimnastiklik:D kim kime ne diyo, laf sokuyor, kafa çalıstırtıyor:D
Ben laf sokan ve genelde iğneleyici laflar söyleyen olarak sadece seni görüyorum ?
Genelde @Pozitivizm ‘ e ve @Satürn e çemkiriyor gibisin..
Çoğunlukla da onlara;
“Evde kaldın gıs,başıma kaldın, bek napacam senle”, “bu sene koca dileyerek gir yeni yıla”, “gıs çatal bıçak takımlarını hazırladın mı, görücüye hazır çık bari”
“foto at eğer içime sinerse istesinler benden “ cümlelerini öyle çok görüyorum ki, senin yazılarını görmessem kendimi eksik hissediyorum @Sezen ?
Tanımadığım halde seviyorum seni..
Huysuz ve sürekli çemkirme halini itici bulmadığım hatta aksine yakıştırdığım nadir insanlardansın:)

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,240
@Anduril güzel sözlerin için teşekkür ederim :) uzun süredir forumdayım burada az çok insanlar beni tanıyor ve asla kimseyi kırmak istemedigimi biliyorlar o ince çizgiyi aşmamak için dikkat ediyorum :) takıldıgım insanlar bu basta @Satürn ve @Pozitivizm dünya tatlıları kızlar @StigmatA dan @ReiS e laf söylediğim dostlarımın altın gibi kalbi var onlara takılmayı onların cevap vermelerini seviyorum:) eh yaşlı oluncada kızsalar bile yaşlıya saygıdan bişey demiyorlar:D o kadar seviyesiz platformalar varken burada olmak ve buradaki insanlarla sohbet etmekten gerçekten keyif alıyorum:)

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
@Anduril güzel sözlerin için teşekkür ederim :) uzun süredir forumdayım burada az çok insanlar beni tanıyor ve asla kimseyi kırmak istemedigimi biliyorlar o ince çizgiyi aşmamak için dikkat ediyorum :) takıldıgım insanlar bu basta @Satürn ve @Pozitivizm dünya tatlıları kızlar @StigmatA dan @ReiS e laf söylediğim dostlarımın altın gibi kalbi var onlara takılmayı onların cevap vermelerini seviyorum:) eh yaşlı oluncada kızsalar bile yaşlıya saygıdan bişey demiyorlar:D o kadar seviyesiz platformalar varken burada olmak ve buradaki insanlarla sohbet etmekten gerçekten keyif alıyorum:)
Biliyorum öyle olduğunu.. onların gözünde kredinin yüksek olduğunu da tahmin etmek zor değil..
Hiçbiririni senin kadar tanımıyorum. @StigmatA yı biraz tanıyorum. O da mühendis olduğunu için bi ara konuşmuştuk..
Zaten bazen hafif bi serzeniş hissettiğinde o ince çizgiyi aşmadığını da farkettim..
Bende uzun uzun açıklama yaparak özen göstererek mesaj yazma saygısını gösterdiğin için teşekkür ederim ?

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Sezoş yaa sen takılmazsan evde kalmam diye korkuyorum???
Evde de pek kalamıyorum gerçi çalışıyorum???

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,740
Hal bilmeze yoldas olmak yola zulum degil mi?