Neler yeni
MEGAForum - Teknoloji Forumu

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşün ki O Bunu Okuyacak?

LaiLa

Az İnsan.. Çok Huzur.
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    368
Affetsem kendime olan saygım gider.

• MFC Puanı
    0
Üniversiteye giderken büyük bir kitapligim vardı. Eskisi kadar olmasada hala büyük bir kitapligim mevcut. Ama doğup büyüdüğüm baba evindeki kitapligimin yerini tutmaz. İçinde her telden kitap vardı demek isterdim ama aforizmalar ile dolu kitaplar,felsefe,sanat,tarih,psikoloji ve mimari çizimlerin olduğu kitaplar ve çocukken okuyup 25 yaşıma kadar sakladiklarim...
Nietzsche ve nihilizm üstüne yazılar okur Sokrates'in adalet ve ahlak anlayışını hayranlıkla düşünürdum. Annem; "evlendiginde bunların hiç birinin önemi kalmayacak" dedigi zaman ofkeden deli olurdum. Şimdi düşünüyorum da ne dünyada ki savaşlar ne ahlak felsefesi ne sanat tarihi ne hukukun üstünlüğü. Hiç birine "kirli sepetim nasıl olsun?" diye kafa yordugumu hatırlamıyorum .Ya da ev sahibimin cay icmeye bana gelecegini bildirmesi ile acaba kek'in yanina ne yapsam diye düşünmedim. Sohbet ettigim insanlar ve icerikler degisince hayat çok acımasız diyorum şu an.

Min

Üyeliği durduruldu!
Üyeliği durduruldu!
  • MFC Puanı
    771
Üniversiteye giderken büyük bir kitapligim vardı. Eskisi kadar olmasada hala büyük bir kitapligim mevcut. Ama doğup büyüdüğüm baba evindeki kitapligimin yerini tutmaz. İçinde her telden kitap vardı demek isterdim ama aforizmalar ile dolu kitaplar,felsefe,sanat,tarih,psikoloji ve mimari çizimlerin olduğu kitaplar ve çocukken okuyup 25 yaşıma kadar sakladiklarim...
Nietzsche ve nihilizm üstüne yazılar okur Sokrates'in adalet ve ahlak anlayışını hayranlıkla düşünürdum. Annem; "evlendiginde bunların hiç birinin önemi kalmayacak" dedigi zaman ofkeden deli olurdum. Şimdi düşünüyorum da ne dünyada ki savaşlar ne ahlak felsefesi ne sanat tarihi ne hukukun üstünlüğü. Hiç birine "kirli sepetim nasıl olsun?" diye kafa yordugumu hatırlamıyorum .Ya da ev sahibimin cay icmeye bana gelecegini bildirmesi ile acaba kek'in yanina ne yapsam diye düşünmedim. Sohbet ettigim insanlar ve icerikler degisince hayat çok acımasız diyorum şu an.

Bizim evde sadece yemek kitabı var.Ailece çok cahil kalmışız.
Annem hala koka kolaya coca cola diyo,babam karfura carrefour diyo.
Geçen babama nihilizmden bahsettim."zeytinyağlısı güzel olur" dedi konuyu kapadım bende.
Maddi durumumuz iyi olaydı terapiye katılırdım.

• MFC Puanı
    0
Bizim evde sadece yemek kitabı var.Ailece çok cahil kalmışız.
Annem hala koka kolaya coca cola diyo,babam karfura carrefour diyo.
Geçen babama nihilizmden bahsettim."zeytinyağlısı güzel olur" dedi konuyu kapadım bende.
Maddi durumumuz iyi olaydı terapiye katılırdım.

Bir insan bu kadar zeki ve küstah olmamalı haksızlık.

Autocrat

"Korkaklıkta AR İlerlermekte ŞEREF Var"
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    -5
pişt dayanamadın dimi ne yazcam diye okuyonmu leyyn:f38:

Autocrat

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    -5
okudunmu:D az daolsa zekadan eser var demekki:D

MonteKristo

Ben o yoldan çıktım
Emektar Üye
  • MFC Puanı
    1,903
Çok aceyip bir rüya gördüm. İnşallah rüyaların tersi olur dedikleri şey doğrudur. :D

Autocrat

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    -5
oku lan oku nalet gelsin:f38:

Üst Alt