• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Düşün ki O Bunu Okuyacak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
74479_515493155159670_475384110_n.jpg

Konular
2
MFC Puanı
10
Öyle bir düşün parçası olalım birlikte. Sen beyaz atı olmasa da beyaz yüreği olan bir prens ol. Ben yüreğinin beyazına vurulayım, gözlerim kamaşsın parıltısından, yanayım.

Sen saçlarındaki akları, sakalındaki beyazları saklama. Kör bir gecede buluşalım. Sadece sesimiz dokunsun yüreklerimize. Bir duaya karşılık birbirimizi bulalım.

Hızla koştuğum, nefes nefese kaldığım ve hiç bitmeyecek sandığım bir kabustan kaçarken yakala beni bir sokak arasında. Tut kolumdan, çek içine kalbinin, orada sakla uzun süre. Sokaktaki sesler, çığlıklar, sirenler, kavgalar bitene kadar hiç çıkarma dışarı.

Aşka yardım ve yataklıktan tutukla hatta, koy gönlünün koğuşuna beni. Sesim solum kesilsin. Her sabah gözlerinde uyandır, her gece kollarında uykuya daldır.

Olmayacak duaya kabulüm ol mesela, gökyüzüne yolladığım en umutsuz dileğim ol. Her şeysiz ama hiçbir şeyim ol ve o yüzden çoğal gün geçtikçe içimde.

Sessizlikle büyü, aydınlıkla kalabalıklaş ve eğit kendini aşk bahçelerinin çiçeklerinde. Benim olmaya niyetlen mesela, benim olmayı hayal et. Ama hiç bilme adımı, sesimi, bir tek gözlerimi yakala güneşin battığı yerde hayal meyal… Sen beni dile, ben gelip bulurum gölgeni.

Senden başka bir kalbe çarpmayayım diye sakla göğsünde beni. Sesimi, gözlerimi, sözlerimi sakın. Kör bir gecede sev sen beni, nefes nefese bir kabustan kaçıyorken, en güzel rüyam ol, uyandır beni.

Konular
2,315
MFC Puanı
1,680
Dokunulamıyorum, onarılamıyorum. Dona kaldım yanarken.

Konular
4
MFC Puanı
30

Şimdiye Kadar Üzdüğüm,Kırdığım Ne Kadar İnsan Varsa Onların Tekrardan Canı Cehenneme.. (Ben İnsanları Boş Yere Kırmam...)

Konular
1
MFC Puanı
30
Ben zalim değildim yaşarken oldum,
Kötü sandığım huyları sonradan buldum,
Önceden ne güzel anlayışlı bir kuldum,
Beni böyle yapan şeytan!!! utansın ...

Konular
2,315
MFC Puanı
1,680
Hakkıma düşmeyen payım
Seninle ne tamamım ne yarım..

Konular
1,535
MFC Puanı
300
Okumayacaksın. Okuyamayacaksın.Hoş okusanda anlamayacaksın.

Yarım kalmış cümlelere sıgınmak çaresizliktir. Çaresizim.

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
* Senin doğru söylediğine inanan birisine yalan söylemen,
en büyük hainliktir . .

Konular
0
MFC Puanı
0
haydi şimdi gel sensiz olamam ki haydi şimdi gel sensiz yapamam ki dedim ama yalan söyledim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...