• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Düşünce gücüyle tedavi kitabın'dan faydalı alıntılar.

Konular
10,476
MFC Puanı
290

Düşünce gücüyle tedavi kitabın'dan faydalı alıntılar.

YÜZ (Akne): Bulunduğum noktada kendimi seviyor ve kabul ediyorum. Harikulade bir insanım.

SİNÜSLER: Hayatın bütünüyle birim.Ben izin vermedikçe, kimsenin bana zarar verme gücü yok.Barış ve uyum. Takvime bağlı tüm inançları reddediyorum.

GÖZLER: Özgürüm. Özgürce ileriye doğru bakıyorum. Çünkü hayat sonsuzdur ve mutluluklarla doludur.Sevecen gözlerle bakıyorum. Kimse bana asla zarar veremez.

BOĞAZ: Düşündüklerimi, hissettiklerimi, isteklerimi rahatlıkla ve özgürce dile getirebiliyorum. Yaratıcıyım. Sevgiyle konuşuyorum.

AKCİĞERLER: Hayat nefesi kolaylıkla içime doluyor.

(Bronşit): Barış. Kimse bana rahatsızlık veremez.

(Astım): Kendi hayatımı istediğim gibi yönetmekte özgürüm.

YÜREK: Haz, sevinç, sevgi, barış. Coşkuyla hayatı kabul ediyorum.

KARACİĞER: Artık gereksinme duymadığım her şeyi bırakıyorum.Bilincim arınmış durumda. Yeni kavramlarım taze ve canlı.

KALIN BAĞIRSAK: Özgürüm; geçmişi bırakıyorum. Hayat kolaylıkla içimd deviniyor.

(Hemoroid): Tüm baskı ve yüklerden kurtuldum. Anın hazzını yaşıyorum.

CİNSEL ORGANLAR (İktidarsızlık): Güç. Cinsel enerjimin tüm potansiyeliyle, kolaylıkla ve hazla ifade bulmasına izin veriyorum. Suç ve ceza yok.

DİZLER: Affetmek, hoşgörü, anlayış. Hiç korkmaksızın ilerliyorum.

CİLT: Olumlu yollarla dikkat çekiyorum. Güvenliyim. Kimse bireyselliğimi tehdit edemez. Huzurluyum. Dünya güvenli ve dostça. Tüm kızgınlık ve öfkelerimden kendimi özgür kılıyorum. İhtiyacım olan şeyler bir şekilde karşılanacaktır. Suçluluk duymadan iyi olan her şeyi kabul ediyorum.Küçük mutluluklardan yararlanmayı biliyorum.

SIRT: Hayat beni destekliyor. Sevgi ve güveni özgürce veriyorum.

Sırtın alt bölümü: Evrene güveniyorum. Cesur ve bağımsızım.

BEYİN: Hayat, değişimler süreci. Her an gelişiyor ve yenileniyorum.

BAŞ: Barış, sevgi, haz, gevşeme, rahatlık. Hayatın akışına kendimi bırakıyor ve hayatın akışına kendimi bırakıyor ve hayatın içinde kolaylıkla gelişiyorum.

KULAKLAR: Hayatın coşkusunu işitiyorum. Hayatın bir parçasıyım. Sevgiyle dinliyorum.

AĞIZ: Kararlı bir insanım. Kararlarımı uyguluyorum. Yeni düşünce ve kavramlara açığım.

BOYUN: Esneğim. Başka bakış açılarını da sevgiyle algılıyorum.

OMUZLAR: Kızgınlığımı zararsız bir şekilde ifadeediyorum. Sevgi özgürleştirir ve rahatlatır. Hayat haz ve özgürlüktür. Sadece iyiyi kabul ederim.

ELLER: tüm düşüncelere sevgiyle ve kolaylıkla uyum sağlıyorum.

PARMAKLAR: Yaşamın bilgeliğinin tüm ayrıntıları yerleştireceğini biliyorum.

MİDE: Yeni düşünceleri kolaylıkla özümsüyorum. Hayat benimle uyum içinde. Hiçbir şey bana rahatsızlık veremez. Dinginim.

BÖBREKLER: Her yerde sadece iyiyi arıyor ve görüyorum. Doğru şeyler oluyor. Doyumluyum.

MESANE: Eskiyi bırakıyor, yeniye hoş geldin diyorum.

PELVİS (Vajinitis): Biçimler ve yollar değişebilir ama sevgi asla kaybolmaz.

(Aybaşı): Tüm dönem değişikliklerinde dengeliyim. Bedenimi sevgiyle kutsuyorum. Bedenimin her yerini güzel buluyorum.

KALÇA: Hayat gücünün desteğiyle, ileriye doğru zevkle ilerliyorum. Daha büyük boyuttaki iyiliğime doğru' Güvenliyim.

(Artrit): Sevgi. Affetmek. Herkes kendisi olsun ve ben özgür olayım.

İÇ SALGI BEZLERİ: Tam bir dengedeyim. Hormonlarım düzenli. Hayatı seviyorum ve özgürce ifade ediyorum.

AYAKLAR: Gerçek benim destegim. İleriye doğru zevkle adım atıyorum. Spiritüel anlayışa sahibim.

Hayatın sonsuzluğunda bulunduğum noktada her şey mükemmel, bütün ve tam.

Mükemmel bir sağlığı, doğal halim olarak kabul edi*yorum.

Şimdi, herhangi bir şekilde hastalık olarak ortaya çıka*bilecek olan içimdeki düşünce kalıplarından kendimi bilinçli olarak özgür kalıyorum.

Kendimi seviyor ve onaylıyorum.

Bedenimi seviyor ve onaylıyorum.

Bedenimi yararlı yiyecek ve içeceklerle besliyorum. Bana zevk veren yollarla egzersiz yapıyorum.

Bedenimi harikulade ve olağanüstü bir makine ola*rak görüyorum.

Bu bedende ayrıcalığımı hissediyorum.

Enerji dolu olmayı seviyorum.

Dünyamda her şey iyi ve güzel.