• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

eiSy

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,620
Benim minnosumun üye sözlüğü yokmus ben açayim bari ??❤

Benim guzel yurekli @eiSy 'mmm renkli kişiliğinle forma renk katigin icin Tskler ederim benim minik öğretmenim?? iyiki varsin ve uzun yıllar bizimle olman dilegiyle seviliyorsun minik prenSeSim ?❤❤❤

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
@eiSy ....
Çok anlayışlı, yardımsever, sevimli, inatçı, arkadaş canlısı, haksızlığa karşı mücadelesinin sonuna kadar gösterir,çikolata canavarı??
Kalbi güzel iyi bir dinleyici??

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
@eiSy oldukça hanımefendi, hoşgörülü, canayakın ve samimi bir arkadaşımız. Burada olması beni mutlu ediyor. Forumun değerlilerindendir. İyiki varsın..????

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Benim minnosumun üye sözlüğü yokmus ben açayim bari ??❤

Benim guzel yurekli @eiSy 'mmm renkli kişiliğinle forma renk katigin icin Tskler ederim benim minik öğretmenim?? iyiki varsin ve uzun yıllar bizimle olman dilegiyle seviliyorsun minik prenSeSim ?❤❤❤

@eiSy ....
Çok anlayışlı, yardımsever, sevimli, inatçı, arkadaş canlısı, haksızlığa karşı mücadelesinin sonuna kadar gösterir,çikolata canavarı??
Kalbi güzel iyi bir dinleyici??

@eiSy oldukça hanımefendi, hoşgörülü, canayakın ve samimi bir arkadaşımız. Burada olması beni mutlu ediyor. Forumun değerlilerindendir. İyiki varsın..????

İlk defa böyle bir konum oldu foruma giriş yaptığımda nickim ile alakalı konuya etiketlendigimi görünce şaşırdım ama çok mutlu oldum. :)
Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim benimle ilgili böyle güzel düşünmeniz beni çok mutlu etti ?❤️?? bu forum benim ilk forum sitem olduğu gibi sizde benim ilk tanıştığım ve iyi ki sizi tanımışım dediklerimsiniz, iyi ki varsınız, sizi gerçekten çok seviyorum forumu forum yapan en güzel, en çiçek, en fıstık hatunlarısınız❤️❤️❤️

Uzun zaman önce kayıt olmayışımın keşkesi olacak​

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,620
İlk defa böyle bir konum oldu foruma giriş yaptığımda nickim ile alakalı konuya etiketlendigimi görünce şaşırdım ama çok mutlu oldum. :)
Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim benimle ilgili böyle güzel düşünmeniz beni çok mutlu etti ?❤️?? bu forum benim ilk forum sitem olduğu gibi sizde benim ilk tanıştığım ve iyi ki sizi tanımışım dediklerimsiniz, iyi ki varsınız, sizi gerçekten çok seviyorum forumu forum yapan en güzel, en çiçek, en fıstık hatunlarısınız❤️❤️❤️

Canim benim geri dönmene cok sevindim hersey gönlünce olsun bitanem ❤❤

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560

Mutlu olmana çok sevindim canım:) güzel olan senin şahane yüreğin ,keşke dediğin şeylerin güzellikle devam etmesini temenni ediyorum ? ? ❤️ sevgiyle kal her zaman kocaman öptüm:)

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150

Hayat her zaman adil davranmıyor bi şekilde önüne engeller koyuyor bunları aşıp mutlu olabilen yada olmayı başarabilen ender insanlardan birisin, yüreğin o kadar güzel ve temiz ki istediğin herşeyin en güzeli senin olsun iyi ki varsın???