• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ekipman Garanti Kuponu :O

Konular
0
MFC Puanı
0
Kredi kartı lazım mı faturalı hat filan yok bende onlar nasıl alıcam :/

Konular
0
MFC Puanı
0
turkcell gibi büyük bir adın Joy game ile başlattığı kampanyaları hiç düşünmeden direk almanızı öneririm. Demesi benden, süprizleri yaşaması sizden :)

Konular
0
MFC Puanı
0
Kontürle alışverişin faydalarından yararlanmak için bu kampanyaları sizlerde değerlendirebilirsiniz. Ağız burun kırmacaya Yp iksiri ile ulaşabilirsiniz.

Konular
0
MFC Puanı
0
Sizce ırklar arasında en iyisi hangisi Ben şahsen İnsan karakteri oynuyorum. Bir sonraki seçimimde Keskin Kılıç mı yoksa Mızrakçıyı mı önerirsiniz arakadaşlar?

Konular
0
MFC Puanı
0
hacılar disiplinli oynayacak klan arkadaşları aranıyor. oyundaki nickim spedimine.. katılmak isteyen bize bana mesaj atsın..

Konular
0
MFC Puanı
0
Görevleri alırken grup oluşturulması gereken görevlerden korkup da almayan arkadaşlara sesleniyorum. Direk alın görevi ve görev yerine gidin, mutlaka yardımcı olacak birileri oluyor. Bu arada bi grup görevim var Abadom'a benimle gelecek bir arkadaş var mıııııııı? (((:)

Konular
0
MFC Puanı
0
Bu kampanyanın en güzel tarafı kredi kartı yada faturalı hatta ihtiyacı olmaması belki de. Direk marketten yüklettiğiniz kontürle telefonunuzdan alabiliyorsunuz. Bu da benim gibi lise öğrencilerine ve daha küçüklere almak için kolaylık sağlıyor. Teşekkürler Joygame. Ayrıca kehanet online zevki vazgeçilemez yani.

Konular
0
MFC Puanı
0
Bu mavilikler hakkında bilgisi olan varmı ? Naiti ırkını vata ırkından ayıran özellikler nelerdir arakadaşlar? Daha doğrusu hangisini tek başıma kasmam daha kolay olur?

Konular
0
MFC Puanı
0
sınır yok bir de galiba istediğin kadar alabiliyorsun.. yanılıyo da olabilirim bi sor etrafa

Konular
0
MFC Puanı
0
Ejderhamın 20 lvl'da evrimini gerçekleştirdim. Bi sonraki evrimi için olması gereken lvl kaç?

Konular
0
MFC Puanı
0
aynen hacı öğrenci adamız kredi kartımız yok. Turkcell bu konuda çok iyi iş çıkarmış böyle kampanyaları hep bekliyoruz.

Konular
0
MFC Puanı
0
70 lvl lık giysiler bir görev sonrası mı veriliyor yoksa lvl'a ulaşıldığında dükkandan satın alabiliyor muyuz?

Konular
0
MFC Puanı
0
kredi kartına gerek yok turkcell hattın ve kontürün olsun yeterli.

Konular
0
MFC Puanı
0
Kehanet hediuye kuponlarını nereden edinebilirim, daha doğrusu bunun için yapılması gerekenler hakkında beni aydınlatabilir misiniz?

Konular
0
MFC Puanı
0
Valla bazen telefonumu kırasım geliyor kehanet oynatmadığı için o kadar manyağı oldum yani oyunun :)