• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ekşioğlu-Çebi kapıştı

Konular
4,091
MFC Puanı
40
İkinci Başkan Ahmet Çebi, Ekşioğlu'nun maç oynanırken yazdığı mesaja, "Biraz daha seviyeli olmak lazım" diye yanıt verdi

Beşiktaş'ın Çaykur Rize ile oynadığı maç sırasında ilginç bir olay yaşandı. Fenerbahçeli yönetici İlhan Ekşioğlu mikroblog sitesi Twitter'da maç esnasında ilginç bir tweet attı. Bu tweet'e Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi'den anında yanıt geldi. Çebi, Fenerbahçeli yönetici İlhan Ekşioğlu'nun "Kalan sürede gol olmazsa 15 dakika uzatma olur. Gülmeyin ciddiyim" tweet'ine cevap verdi. Ahmet Nur Çebi, Telegol programının yayınına bağlanarak, "Kantarın topuzunu kaçırıyorlar. Biraz seviyeli olmak lazım. Biraz spor adamı spor yöneticisi gibi olmak lazım. Sahada oyuncular oynuyor. Bizim yapacak bir şeyimiz yok. Herkes çok konuşmayı seviyorsa buyursun konuşsunlar. Ben de tebessüm ediyorum. 3 dakikalık uzatma için gülücük atmışsa ben de tebessüm gönderiyorum kendisine" diye konuştu. Çebi maç sonrası ise, "Rize'den lider olarak dönmek bizim için büyük bir keyif. Rizespor'u da tebrik ediyorum çok dirençli bir top oynadılar" dedi.