• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Elvan madalyaya doymuyor

Konular
4,091
MFC Puanı
40
Eskişehir'de düzenlenen Türkiye Büyükler Ferdi Halter Şampiyonası'nda artı 105 kilogramda birinci olan milli halterci Resul Elvan, 2006'dan beri kategorisinde katıldığı Türkiye şampiyonalarında birinci olduğunu belirterek, "Avrupa ve dünya şampiyonalarında da aynı performansı yakalayıp, başarılarımı olimpiyatlarda alacağım madalyalarla taçlandırmak istiyorum" dedi.

Elvan, yaptığı açıklamada, Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezleri (TOHM) Projesi kapsamında Gaziantep'te antrenmanlara ara vermeden devam ettiklerini söyledi.

2016 Olimpiyatları'na iyi hazırlandıklarını ifade eden Elvan, "Türkiye Şampiyonası, nisanda Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te gerçekleştirilecek Avrupa Büyükler Halter Şampiyonası öncesi iyi deneyim oldu. Bundan sonraki hedefim Avrupa Şampiyonası'nda da birinci olmak. Kasımdaki Dünya Şampiyonası'nda da madalya almayı hedefliyorum. 2006'dan beri kendi kategorimde katıldığım Türkiye şampiyonalarının hepsinde birinci oldum. Avrupa ve dünya şampiyonalarında da aynı performansı yakalayıp, başarılarımı olimpiyatlarda alacağım madalyalarla taçlandırmak istiyorum" diye konuştu.