Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

En Sevdiğiniz Müzik Türü Nedir

• Kullanılan toplam oy
    15

Almora

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    443
  • MFC Seviyesi

DeStina

Her Nasip Vaktine Esirdir
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    2,960
  • MFC Seviyesi

Aslında müzik sevenlere böyle ayrım yapmak zor gelir .çünkü hepsinin insanlara verdiği lezzet başkadır. Aslında ben hertür müziği severek dinlerim o müziğe uyarımm..Fakat hani bir alışmışızya sabahları güne hazırlanmak için ,neseli kıpır kıpır başlamak ,Güne şöyleeeeeeeeeee bir merhaba demek için Alışılmısın dışındaaaaaaaa İllede pop müzik diyorum kendimce : ))))

rumpelstiltskin

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    21
  • MFC Seviyesi

Bende bir ayrım yapamadım fakat yakın olduklarım ise ; Alternatif,celtic,country,blues,soul,soft metal,metal, senfonik , enstrümental vs vs ..

Rapunzel

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    1,785
  • MFC Seviyesi

Rock ve metal müziğe oyumu kullandım ama özgün ve etnik müzikde seviyor ve dinliyorum.

LaiLa

Az İnsan.. Çok Huzur.
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    718
  • MFC Seviyesi

Her şeyden bir parça vardır..

AlaaddinKaraca

Hail Satan
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    75
  • MFC Seviyesi

rock metal oyumu kullandım ama tabiki özgün müzik ve türküde dinliyorum tabiki operada dinliyorum.

LeGoLaS

ikra
Emektar Yönetici
  • MFC Puanı
    1,646
  • MFC Seviyesi

Kulaga hos gelen her muzigi dinlerim vallahi

AlaaddinKaraca

Hail Satan
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    75
  • MFC Seviyesi

Mezarkabul öbür seçeneklere bakmadan direk refleks olarak rock metale tıklıyorum zaten :)) bu arada Nightwish Senfonik power metal grupların en önde ama en önde gelenidir benim için. heleki Phantom Of The Opera parçalarını tarihde benim kadar dinleyen bir manyak olmamıştır. e tabiki tek parçası degil bir çok parçaları öyle ama Phantom Of The Opera yeri bende öyle bir başkaki o parçayı her seferinde dinlerkenki halimi görmeni isterdim :)

Matilda

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    81
  • MFC Seviyesi

Herkesin dedği gibi kulağa hoş gelen herşeyi dinlerim ama rock&metal in yeri ayrıdır her zaman.

Enes

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    865
  • MFC Seviyesi

Pop diyorum ve gidiyorum :d

The Punisher

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    21
  • MFC Seviyesi

PoP = Gündemdeki ve Eski beğendiğim parçalar
Rap - Hiphop - R&B = Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz) tek geçerim şarkıları mükemmel normalde rap sevmem rapı bana sago sevdirdi maneviyatı yüksek anlamlı parçalarıyla..:)

Almora

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    443
  • MFC Seviyesi

@Mezarkabul öbür seçeneklere bakmadan direk refleks olarak rock metale tıklıyorum zaten :)) bu arada Nightwish Senfonik power metal grupların en önde ama en önde gelenidir benim için. heleki Phantom Of The Opera parçalarını tarihde benim kadar dinleyen bir manyak olmamıştır. e tabiki tek parçası degil bir çok parçaları öyle ama Phantom Of The Opera yeri bende öyle bir başkaki o parçayı her seferinde dinlerkenki halimi görmeni isterdim :)
Evet, muhteşem bir yorum. İşin içinde bir de Tarja Turunen gibi muhteşem bir sopranonun sesi girince tadından yenmiyor.

AlaaddinKaraca

Hail Satan
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    75
  • MFC Seviyesi

Mezarkabul zaten tarja ayrı bir dünya. gruptan sonraki müzik hayatında solo albümlerini tavsiye ederim dinle mutlaka

Üst Alt