• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

En son hangi takımın adı yazılacak?

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080
Olabilir sonuçta her takım birbirinden etkileniyor. O konuda bilgim yok.
Eskişehir Samsunspor maçlarını izlemeyi severim zevkli oluyor tabiki samsunsporu tutyorum orası ayrı :D

BEŞİKTAŞ​

yirmialtı

MFC Üyesi
Konular
10
MFC Puanı
0
Samsunsporla Ya da Beşiktaşla bir sıkıntımız olmamasına rağmen TFF yi zerre kadar sevmeyen bir taraftar topluluğuyuz. Şampiyonlar liginde başarılar :)

ESKİŞEHİRSPOR

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080
Taraftar ruhu güzel zaten maçtan çok türübünler güzel oluyor o gol sevinci o an ofsayt olması güzel ya ne bilim.
Bu sefer SAMSUNSPOR yazacağım :D

yirmialtı

MFC Üyesi
Konular
10
MFC Puanı
0
Tuttuğun her iki takıma da saygı duyarım ancak bana iki takım birden tutmak yalnış geliyor. Herhangi bir konuda avrupadan örnek vermeyi sevmem çünkü avrupa düşkünü biri değilim. Demem o ki orada herkes doğup büyüdüğü şehrin takımını desteklediği için her maçta her takımın tribünleri dolu oluyor.
Türkiye'de belirli takımların ateşli taraftarı var hangi ligde mücadele ediyor olursa olsun. Bence sen samsunsporlu ol sadece :D

ESKİŞEHİRSPOR

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080
Ben fanatik beşiktaşlıyım. Babam samsunsporludur ondan dolayı bir sempatim var.iki takım tutmuyorum :)
BEŞİKTAŞ

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080
Önemli değil. Sevmediğim bir kaç takım var ama genellikle şehir takımlarını severim.
BEŞİKTAŞ

yirmialtı

MFC Üyesi
Konular
10
MFC Puanı
0
İstanbul takımlarına biz bizans takımları deriz ama Beşiktaşa daha bir iyi niyetliyizdir :)

Eskişehirspor

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080
Vay be ama kabul edelim beşiktaş diğerlerine bin basar :D

BEŞİKTAŞ

yirmialtı

MFC Üyesi
Konular
10
MFC Puanı
0
Basıyorda zaten :D diğerleri derken Eskişehirspor hariç :)

ESKİŞEHİRSPOR