• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

"Erkek Olacağını Biliyordum"

Konular
12,578
MFC Puanı
2,330
Sarp Levendoğlu, "Emret Komutanım" dizisinde birlikte rol aldığı arkadaşı Nil Erkoçlar'ın cinsiyet değiştirmesiyle ilgili konuştu.

Sarp Levendoğlu, "Emret Komutanım" dizisinde birlikte rol aldığı arkadaşı Nil Erkoçlar'ın cinsiyet değiştirmesiyle ilgili şaşırmadığını söyledi.

"Biz çok yakın arkadaşız, bu duruma şaşırmadım. Biliyordum zaten, sonuçta o bunu tercih etmiş, o öyle mutlu. Önemli olan onun mutlu olması." diyerek yakın arkadaşına destek verdi.

ARKADAŞLARINDAN DESTEK GELDİ

Aldığı cesur kararla cinsiyetini değiştiren oyuncu Nil Erkoçlar için Twitter'da bakın hangi yorumlar yapıldı.

Rol aldığı Emret Komutanım dizisinin yönetmeni Mustafa Altıoklar: Cesaretinden dolayı tebrik ediyorum. Gayet iyi bir oyuncudur, yeni projelerde yer vermeyi düşünürüm. Bir erkek rolü, neden olmasın? Sinema kariyerine devam etmeli.

Seni Yaşatacağım dizisinde annesini canlandıran Berna Laçin: Nil'i çok everdim. Kalbi çok güzel bir kızdı. O zaman ruhu ve bedeni arasında bir çelişki olduğunu görmüştüm. Çok radikal bir karar, umarım bundan sonraki hayatında mutlu olur. Bundan sonra kendisine Rüzgar diyeceğim. En kısa sürede karşılaşırım umarım.

Twitter'I SALLAYAN KARAR

İşte Nil Erkoçlar'ın kararına Twitter üzerinden yapılan yorumlar:

- Erol Köse : Arkadaslar, Nil Erkoçlar oyuncu diye haberdir ama lütfen makara yapmayın ,zaten Adli Tip ve mahkeme, testler vs ile cinsiyet değişebiliyor!

- Erol Köse: Ben Nil Erkoçlar erkek oldu , bu haberdir ancak dalga geçilmez psikolojiktir diye yazdığımda - yalan- diyenler ve ablası , bugün buharlaştı!

- Nil Erkoçlar cinsiyet degiştirmiş..Bence insan nasıl mutluysa öyle yaşamalı..Kimse yargılamamalı..üzüldügüm tek şey çok güzeldi gerçekten!

- Nil Erkoçlar, o kadar güzeldi ki çok kıskanırdım. Artık çok yakışıklı olduğuna göre, şimdi erkekler düşünsün. :)

- Güzeldin şimdi yakışıklı oldun.Toplumca sonsuz saygı duymalıyız bedenine esir olmayan ruhlara, istediğin bedende özgürce yaşa.

- Delikanlı kızlar molped kullanır cümlesindeki delikanlı kısmını biraz abartmış galiba :eek:

- Güzel kadın = yakışıklı erkek. I love Nil Erkoçlar

- İnsanların hormonal gelişimlerini eleştirmek yersiz; kadındı ama erkeksiydi ve erkek olmayı tercih etmişse de saygı duyulmalı.

- Nil(Rüzgar)Erkoçlar'a ancak saygı duyabilirim. Onu elestirecek konumda değilim, üstelik kime ne zararı var? Herkes kendi hayatına baksın!

- Nil Erkoçlar hakknda yapılan yorumlara bakıyorm da seviyesizlk yarışına girmişsinz yine.Size ne başkasınn yaşantısndan be kardeşim size ne?!

- Nil Erkoçlar Dylan O'brien'e benziyor.

- Nil Erkoçlar çok çekici bir Nil'den çok çekici bir Rüzgar'a dönüşmemiş mi sizce de?

- Nil Erkoçlar erkek oldun da Rüzgar ne ya, bi Hakkı ne bileyim bi Mahmut koysaydın ya adını

- Çoğu insanın olamayacağı kadar cesur

- Keşke herkes Nil Erkoçlar kadar cesur olabilse.

- Nil (Rüzgar) Erkoclar'a laf söyleyen insanlara acıyorum kendinizden o kadar sıkılmışsınızki onu eleştiriyosunuz en azından ne istediğini biliyor.

- Nil Erkoçlar hatunken güzeldin şimdi de adamın dibisin =)

- Nil Erkoçlar benden daha yakışıklı ve karizmatik bir erkek oldu ben ona yanıyorum :(((( (YAA BEN O KIZA AŞIKTIM KÜÇÜKKEEEN!)

- Nil Erkoçlar 'Adımı Rüzgar koydum'

- Twitlerin yarısında Rüzgar Erkoçlar diğer yarısında Nil Erkoçlar yazıyor. O yüzden tt listesine giremedi yazık. Benim de düşündüğüm şeye bak

- Güzelim kız (Nil Erkoçlar) gitsin erkek olsun nasıl bişey bu ya? benim psikolojim bozuldu sen nasıl yaşıcan

- Nil Erkoçlar 1986 yılında Bülent Ersoya tepki olarak doğdu.

- Nil Erkoçlar olmuş sana Rüzgar. Ama iyi olmuş taş gibi olmuş. Hey yavrum.

- Emret Komutanım da oynayan herkese bi haller oluyor.Önce canııım Arda Kural şimdi de Nil Erkoçlar erkek olmuş yahu ?!

- Usta Nil Erkoçlar olayına reklam maksatlı erkek oldu diyen beyne hayranım

- Nil Erkoçlar'ı beğeniyordum gitmiş erkek olmuş. Maşallah dediğim 3 gün yaşamıyor

mayahanım

MFC Üyesi
Konular
43
MFC Puanı
80
Rabbim kimseyi doğru yoldan şaşırtmasın,nasıl bir boşluk,nasıl bir inançsızlıktır aklım hala almıyor.