• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ERKEKLER NASIL SAÇ BAKIMI YAPMALI?

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
ERKEKLER NASIL SAÇ BAKIMI YAPMALI

Erkekler ise bu tür uygulamalar çok sık yapmadıkları için bu tür sorunlar da yaşamamaktadır. Ancak kepek oluşumu, dökülme, matlık, saçlarda seyrelme, aşırı yağlılık gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır.” dedi ve ekledi: “Sonuçta daha sağlıklı ve bakımlı saçlar istiyorlarsa saç bakımlarına önem göstermeleri gerekir. Erkeklerde saç kuruluğundan ziyade yağlanma sorunu vardır.

• Beğen
Tepkiler: Uur

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
5f0ba296d3806c2504bbbc71

Piyasadaki şampuanlar da erkeklerin saçlarındaki yağlanma sorununu giderecek türde temizliğe uygun ürünlerdir. Saçların kısa kesim olması da her gün yıkanmasına ve maske uygulamasına uygun hale getirdiği için yağlanma sorununun önüne kolaylıkla geçilmektedir.

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
5f0ba297d3806c2504bbbc75

Erkeklerin saçlarına yaptığı en büyük kötülük marketlerden aldıkları ucuz saç şekillendiriciler kullanarak saçlarına kimyasal bir işlem yaparak dökülme ve kepeklenme sorununa yol açmış olurlar. Aslında yapılması gereken şudur: Saç yapısına uygun şekillendiriciler seçilmeli bu ürünler de saçlara kolay şekil ve doğal hacim vermelidir. Erkeklerin saçlarını her gün şampuan kullanarak yıkaması saç şekillendirmek için kullandıkları ürünlerin kepeklenme yapmasını önlemek adına yapacakları en iyi uygulamadır.

Charismax

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
1,990
Kalıp gibi taramayı sevmiyorum kaliteli kesilince zaten elimle düzeltince yakışıyor :D manken degilim

Konular
24
MFC Puanı
7,690
Hic sac bakimi ya da sacima ozen gosterdigimi hatirlamiyorum, son 5 yil ise genelde kendim kesiyorum ya 3 tur ya 1 dir uzatmam pek.