• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Erkekleri Anlama Rehberi

angelofthecity

MFC Üyesi
Konular
52
MFC Puanı
0
ERKEKLER NEDEN BU KADAR ÖKÜZ?

Başlarda anlamıyor insan neyin nasıl , ne şekilde olacağın…ı kafanda ne tasarlasan o diye düşünürsün hep … ama hayat bi an geliyo ki oyle anılar yaşatıyo ki sana tasarladıklarınla kalıyosun. Gelgelelim asıl konuya erkekler dünyada manası olmayan yontulmamıs odun parçaları … degersiz sünepeler.. ağır oldu ama hak vericeksinizdir bana elbette.. biz kızlar hep hayatımızın aşkını ararız beyaz atlı prens hikayeleri falan filan işte.. sürekli hayaller kurarız ama sonuç elde var SIFIR peki ama neden ?? cevabı basit erkek mekaniznası dediğimiz bu sünepeler sadece kafasına uyarsa işte .. bak bak senn !! ama biz kızlar ; tamamen duygu abidesi, herseyden nem kapan yok böle olsun yok kusursuz olsun yok onun istedği olsun kendimizi begendirmek için çaba çaba çaba !!!-Ben sevemiyorum..-efendim?-sevemiyorumm!!Herşey sadece bu sorularla başlamıştı.. onu tanımıyordum , ve bana birden bu soruları sormasıyla şaşırmıştım.-kimsin sen ? ve neden bana bunları söylüyosun?- yavaş ol minik kız ..Minik kız ne ya hem sen daha beni tanıma hemde gel benimle konuş öküz iştee !!-bak kardeşim dalga mı geçiyosun? Dememle birlikte ağlamaya başladı derdi olduğu belliydi … üzülmüşmüydüm ya da acımış hanisiydi hissettiklerim.. kafayı yemek üzereyim otobüste tanımadığım biri benim omzumda ağlıyo … inicektim birazdan telaşla..-şey ben inicem bi durak sona istersen ..-tamam!Ohaa tamam mı odun ! insan teşekkür eder bi insanlık yaptık sana demi ama yook nerdee..Otobüsten söylene söylene indim, eve geldim annem yemek hazırlıyodu , babam iste kardeşlerimde tv başında .. odama gittim acaba onu bi daha görür müyüm? Yok bee ne görcem o malı .. aradan hafta geçti adını bilmediğim mal ( ben öle diyorum) hala ortalarda yok .. hava güzeldi bu güzel havaya iyi bi başlangıç yapmak adına koşuya çıktım ( size söylemedim amatör olarak koşuyorum) 2. Turu tam atacakken bi baktım tam karşımda o yani namıdeger m”mal” . kulaklığımı çıkarttım ve ve yanına gitti .-hey? Sen otobüsteki çocuk değil misin ?- sanada merhaba minik kız ..O bana gülümsedi mi şaşırmıştım.-nasılsın ?-iyiyim sen ?-iyiym teşekkür ederim bu arada ben su- memnun oldum su bende berkİsmi berkmiş modern bi isim diye düşündüm .-ne işin var burda spor mu yapıyosun berk ? diye sordum- seni izliyorum minik kız..Ne demisti o ? beni mi izliyo ne ne ne ??-ne ne ? beni mi ? nasıl yani?- ahahah ! şaka yaptım ben spor antrenörüyüm bi öğrencimi hazırlamak için geldim hemen kızarma minik(Hahatyyy minikmiş sensin minikk !!!) cevabına güldüm ve kulaklığımı takıp görüşürüz berk dedim ve koşmaya devam ettim.BERKOnu ilk gördüğümde anlam veremediğim şeyler hissediyordum noluyordu bana ? neydi bu hissettiklerim … adı suymus ismi kendisi gibi duru ve berrak … otobüste omzunda ağladım ve bana tepki göstermemişti kimdi bu tanrım melek mi? Bana görüşürz diyerek uzaklaştı. Bende öğrencim canı alıp antremana başladım. Ben tenis öğretmeniyim arada boş zamanlarımda öğrencilere ders veriyorum . derse başlayalı 1 saat olmuştu aklım hala ondaydı .. o büyük kahverengi gözleri , kıpkırmızı dolgun dudakları , omzuna dökülmüş ipeksi saçları ( boya olduğu belliydi ama ona yakışmıştı ) tanrım ne oluyo bana .. suratıma gelen topla birden irkildim . öğrencimcan;-koç ? iyi misin?-iyiyi iyiyim can hadi antremana devam- peki koç..SUAllahım çok tatlıydı .. ismi berk güçlü kasları sportmen ve aynı zamanda duygusal berk .. koşmayı hızlandırmıştım saatin farkına varmamışım . neeee?? Saat 21:21 aman allahım 3 saat aralıksız kosmuşum rekorumdu sanırım .. eve geldimm facebooktan hemen berki aramaya başladım ama bi dakika ? soyadı neydı ?Saat sabahın 6 sı koşmaya devam ee az kaldı turnuvalara hazır olmak lazım demi.. eşofmanlarımı giydim ve hemen koşuya çıktım tam koşmaya başlıycaktım ki arkamdan bi ses .. Heyy !! minikk.. minik ? inanmıyorumm berk hemen yanına gittim gülümseyerek-merhaba berk- merhaba su-ne işin var senin beni mi takip ediyosun sen bakim. Dememle karizmatik bi gülüş attı-ahah evet sensiz yapamıyorum bu aralar naparsın minik birlikte koşalım mı ? ne dersin?- tabii olur . dedim ve koşmaya başladık . iki saat koştuk.berk acıktım demişti ordaki bi cafeye oturduk . berk çay söyledi bende şaşırarak “aç değil miydin?” dedim . o ise konuşacaklarım var seninle dedi ve sonra çaylarımız geldi.”ne konuşacaksın benimle berk?” söze başlamıştı .. +-bak su otobüste olan herşey sana yakınlaşmak içindi. Seni ilk gördügüm andan beri anlam veremediğim bi şeyler oldu içimde .. daha önce hiç bi kıza böyle şeyler hissetmemiştim...

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Girizgahta yazar erkeklerin öküz olma nedenini sorguluyor :sigara

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Çok doğru tespit