• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Erkeklerin aşkı umursamadığının kanıtları

angelofthecity

MFC Üyesi
Konular
52
MFC Puanı
0
Kadınlar duygusal anlamda erkeklere nazaran daha hassastırlar. Bu konuda aynı fikre sahip olmadığımız bir sürü kişi olduğunu biliyorum. Ama olaya kadın gözünden baktığınızda durum hiçte öyle değil maalesef. İnsanın iyisi ve kötüsünün olduğu konusunda hemfikiriz. Şimdi "Her erkek öyle değil ama" tarzında çıkışlar alacağımdan eminim. Ama bu içinizdeki aslanı uyutmanız dışında hiçbir işe yaramaz. Erkeklerin kafasındaki düşüncelerin çoğu aynıdır. Sadece bu düşüncelerini eyleme geçirenler ve geçirmeyenler olarak ikiye ayrılıyorlar. Duygusallığının seline kapılan kadınlar da her seferinde aldanıyor. Aldanmayanları zaten feminizmle suçlanıyor. Ne güzel dünya ama öyle değil mi? Ama o dünyayı erkeğine dar etmeyi başarabilecek bir sürü kadın tanıyorum.
Aşk Anlayışı Lay Lay Lom'dan İbaret Olan Erkekler;

1-) Aynı anda birden fazla kadını idare ederken "Biri yedekte kalsın" mantığını güderken utanmazlar.

erkeklerin-aska-lay-lay-lom-baktiginin-10-kaniti-3.jpg

2-) Başka kadınları keserken "Sevgilim/eşim görse ne hisseder?" diye düşünmezler.

erkeklerin-aska-lay-lay-lom-baktiginin-10-kaniti-2.jpg

3-) Gözlerini başka kadınlara kaydırmaktan korkmazlar.

erkeklerin-aska-lay-lay-lom-baktiginin-10-kaniti-1.jpg

4-) Ayrılık sonrasında acı çekme süreleri kadınların acı çekme süresinin yarısı kadar bile değildir.

erkeklerin-aska-lay-lay-lom-baktiginin-10-kaniti-44.jpg

5-) Biri gider biri gelir türküsü sürekli dillerindedir.

erkeklerin-aska-lay-lay-lom-baktiginin-10-kaniti-5.jpg

6-) Romantik cümlelerin bir kişiden öte her kişiye hitap etmesi taraftarıdırlar.

erkeklerin-aska-lay-lay-lom-baktiginin-10-kaniti-6.jpg

7-) Evlilik sonrasında "Geçti cicim ayları" diyerek gerçek yüzlerini göstermeye bayılırlar.

erkeklerin-aska-lay-lay-lom-baktiginin-10-kaniti-7.jpg

8 -) Kadınlara "Ben aşka lay lay lom olarak bakmıyorum" deyip duygusal moda girmeyi adet haline getirirler. ( Yalanın daniskasıdır! )

erkeklerin-aska-lay-lay-lom-baktiginin-10-kaniti-8.jpg

9-) Sosyal medyada kızların peşini bir an olsun bırakmayıp, arkadaş gruplarında "Zaman geçiriyorum aga" diye kafa bulurlar.

erkeklerin-aska-lay-lay-lom-baktiginin-10-kaniti-9.jpg

10-) Gerçekten sevdikleri bir kadın tarafından reddedilince, inat uğruna başka kadınların duygularıyla oynamaktan gocunmazlar.

erkeklerin-aska-lay-lay-lom-baktiginin-10-kaniti-10.jpg

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Ne erkeklermiş arkadaş kadınların hiç mi günahı yok acaba ???

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Aksine aşkı ben çok önemserim. :smile: